American Guinea Pig: The Song of Solomon (2017)

50%
Prostě pořádná dávka brutality při jednom vymítání.

American Guinea Pig: The Song of Solomon

USA, 2017, 86 minut

 

Režie: Stephen Biro

Scénář: Stephen Biro

Hrají:

Jessica Cameron (Mary)

Jim Van Bebber (Blake)

Gene Palubicki (Corbin)

David E. McMahon (Powell)

 

Do snímku „American Guinea Pig: The Song of Solomon“ asi těžko půjdete s tím, že chcete vidět nějaký ten horor se skvěle budovanou atmosférou, kde se leknete toho, co na vás vyskočí. Snímek je třetí instancí americké verze série „Guine Pig“, kterou natáčeli Japonci. Filmy „American Guinea Pig: Bouquet of Guts and Gore“ a „American Guinea Pig: Bloodshock“ byly natočeny v letech 2014 a 2015.

Nemám na puse krev?

Americká verze japonské série jede ve stejném duchu jako japonské filmy, jde primárně o celkem věrné zachycení brutálního násilí. A tohle platí i pro snímek „American Guinea Pig: The Song of Solomon“, který byl natočen v roce 2017. Rozhodně to není nic pěkného na pokoukání, ale pokud se vám líbí, jak tvůrci zvládají gore, najdete zde dost materiálu pro sledování.

Vypadá to dost blbě.

Děj filmu „American Guinea Pig: The Song of Solomon“ se točí kolem klasického hororového vzorce. Máme zde ženu, která je posednutá, a pak nějaké ty kněze, kteří se na ní snaží provádět exorcismus. Vzhledem k tomu, že tohle je poměrně komplikovaný případ, tak je potřeba rovnou zástup kněží, protože ti po jednom postupně odpadají. Démon v Mary je pro ně příliš velké sousto.

A to mohlo bolet!

Najdete zde násilí, které je prováděno přímo na kněžích, i když mnohdy si ubližují sami, ale i násilí na Mary, Ať už proto, že vymítání je celkem kruté, nebo proto, že každý kněz má trochu jiný přístup. A tak praskají kosti, zlomeniny se otevírají, rvou se oči, vytrhávají se jazyky, zvrací se vnitřnosti. Pokud vás tohle baví, rozhodně si zde najdete něco, co vás zaujme.

Co to provádí?

Americký snímek „American Guinea Pig: The Song of Solomon“ je ukázkou toho, jak vypadá skutečně povedené, i když na sledování hnusné gore. Triky jsou na velmi dobré úrovni a celou dobu vás o tom přesvědčují A hlavní herečka podle všeho snese skutečně hodně. Mimochodem, Jessica Cameron je celkem pěkná žena, což byste v tomhle případě moc nepoznali.

 

Hodnocení: 50 %

 

Hororové filmy (gore, hnus)


Přidat komentář