Buckout Road (2017)

35%
Co se to děje na téhle silnici?

Buckout Road

Kanada, 2017, 97 minut

 

Režie: Matthew Currie Holmes

Scénář: Shahin Chandrasoma, Matthew Currie Holmes a Johnny Pascucci

Hrají:

Evan Ross (Aaron Powell)

Henry Czerny (Roy Harris)

Dominique Provost-Chalkley (Cleo Harris)

Danny Glover (Dr. Lawrence Powell)

 

Těch ulic a silnic, kde došlo k něčemu tajemnému, bude po světě asi hodně, v Americe a Kanadě to vypadá, že je to každá druhá, protože je o nich možné natočit skutečně hodně hororových filmů, škoda, že se u toho musí dodávat, že ty filmy nejsou zrovna moc kvalitní. Je to nakonec i případ kanadského hororu „Buckout Road“, který se na jednu takovou cestu zaměřuje.

To bolí...

Kanadský horor „Buckout Road“ je někdy uváděn také jako „The Curse of Buckout Road“, což ještě posiluje skutečnost, že se skutečně jedná o velmi nebezpečné místo, protože je dokonce rovnou prokleté. Ale jsou tu lidé, kteří se rozhodně nebojí na taková místa podívat a zjistit, jak se to s těmi prokletími a kdovíčím ještě vlastně má. A to je i případ filmu „Buckout Road“.

A budou hořet.

Jedná se o školní projekt – ono to tak v hororech bývá poměrně často. Studenti natáčejí film, aby splnili podmínky zkoušky apod. Studenti se v tomhle případě rozhodli, že chtějí nabourat moderní městskou legendu, nebo v tomhle případě spíše silniční legendu, a rozhodli se, že odkryjí, jak se to má s Buckout Road, která je plná příběhu o zmizení, děsivých událostí a tak dále.

Ošklivá paní.

Snímek „Buckout Road“ nezachází nijak daleko, nechce nám představit něco, co by skutečně vynikalo, prostě si bere na paškál jednu tajemnou silnici, tam studenti natočí nějaké ty záběry, a pak se to všechno pokazí, protože to, co považovali jen za nějakou legendu, je skutečné a jde to po nich. Nečekejte ale nějakou výjimečnou hororovou podívanou, je to prostě jen přímočará klasika.

Smrtonosná zbraň?

V kanadském snímku „Buckout Road“ nechybí nějaké ty flashbackové scény do poměrně vzdálené minulosti, abychom zjistili, jak se to s tou silnic má, a abychom pochopili, kde se nějaké to prokletí vzalo. Díky tomu je to natahované a poměrně nudné. Velká škoda, protože herecké výkony překvapivě nejsou tak otravné, jak bych se u podobně laděného snímku obával.

 

Hodnocení: 35 %

 

Hororové filmy (duchové, mysteriózní)


Přidat komentář