Hororový rok 2018

Další hororový rok se nám naplnil a před námi se otevírá nový, který nám určitě přinese spoustu hororového. A snad to bude i dobré.

S rokem 2017 se také naplnil již sedmý rok nepřetržité existence Horor Webu a nelze než poděkovat všem, kdo ho čtete, že nás stále ještě udržujete v tom, že pro vás chceme články vydávat a neustále přispívat nejen s novinkami, ale i s recenzemi na starší kousky. Snad vás bude obsah i nadále zajímat.

Chci také poděkovat všem lidem, s nimiž jsme na Horor Webu spolupracovali a jejichž články jste mohli číst. Především chci poděkovat honzovi Vojtíškovi a Marcele Handlové, jejichž články vycházely pravidelně a skvěle tak doplňovaly zbylý obsah, který je díky nim různorodější. Můj nehynoucí dík pak patří Romanovi, který se vždy stará o to, aby Horor Web běžel bez problémů.

V roce 2017 jsem byl trochu frustrovaný z toho, co nám přišlo do literární hororové soutěže, ale i zde se našly povídky, které skutečně stojí za přečtení. A nakonec jsem se rozhodl, že vyhlásíme ještě jeden ročník. Pokud ale bude podobně tragický, a to včetně malé účasti, bude se jednat o ročník poslední.

Pro rok 2018 pro vás máme připravenou další hromadu článků a je stále se na co těšit. Budeme rádi dál pokračovat v našem úsilí a prozatím v něm nehodláme polevit. Doufáme, že vás náš obsah bude stále zajímat. I v roce 2018 jsme tu pro vás a doufáme, že vám toho hororového přineseme co nejvíce a bude to co nejlepší.

PF 2018

Soutěže, akce, zajímavosti


Přidat komentář