Ilsa the Tigress of Siberia (1977)

40%
Ilsa se tentokrát vypraví do Ruska, aby se následně podívala i do Kanady.

Ilsa the Tigress of Siberia

Kanada, 1977, 90 minut

 

Režie: Jean LaFleur

Scénář: Marven McGara

Hrají:

Dyanne Thorne (Ilsa)

Michel-René Labelle

Gilbert Beaumont

Jean-Guy Latour (Gregory)

 

Ilsa je světoběžnice. Začínala jako velitelka koncentračního táboru, odkud se následně přesunula do Arábie mezi šejky, kde jim dělala vedoucí harému. Dále experimentovala na lidech, ale teprve třetí díl ukazuje, jak moc ráda cestuje po světě. A kromě toho, že se podívá na Sibiř, jak celkem logicky napovídá název, setkáme se s ní i v Montrealu, tedy v Kanadě, domovině autorů této série.

 Sibiř jí sluší.

Ilsa je ikonickou postavou, která je celkem propracovaná, i když se na první pohled zdá, že jde primárně o její bujné poprsí. Tak co si budeme povídat, na Dyanne Thorne se hodně dobře dívá, o tom žádná. Ona navíc nemá problém s tím, aby se ukazovala v sexy pózách. Přesto je postava, která není jen tupě záporná, ale má v sobě něco, co vás k ní trochu přivede, co vás přiměje, abyste s ní tu její krutou hru hráli. Navíc je celkem fajn vidět ženu, která sem tam má nad všemi těmi šovinistickými prasaty navrch.

 Tomuhle to nesluší.

Polovina děje se odehrává na Sibiři. Tam je Ilsa už tradičně velitelkou zajateckého tábora, kde se provádí nějaké to mučení. Pravda, tentokrát je to spíše zabíjení. Třetí díl rozhodně nepatří k nějak zásadně explicitním. Ilsa si pak noci krátí tím, že si to rozdává s ruskými veliteli, tentokrát i ve trojce, což je v jejím případě přece jen novinka. Ale ani v erotice nečekejte nějakou zásadní explicitnost, i v tomhle případě je to zaměřeno hlavně na prsa. Vlastně jen na prsa.

 No jo, asi mám pro ní slabost.

Druhá část příběhu se pak odehrává v Montrealu, kam se Ilsa se svými ruskými soudruhy musela přesunout, protože po smrti Stalina už pro ně nebylo v Rusku místo. Ilsa si ale vždycky najde něco, kde se uplatní. Tentokrát je to luxusní bordel, kde jsou jejími zákazníky nepřátelští Rusáci, kteří musí zemřít. Následuje ale klasické schéma pro tuhle sérii – tedy vzestup a následný pád s otevřeným koncem, kdy není jasné, jestli Ilsa přežije či nikoli. Ale čeká nás ještě jeden díl, že…

 Tady už jde hlavně o erotiku.

Třetí díl série s Ilsou, snímek „Ilsa the Tigress of Siberia“, nijak nepřekvapí, snad jen tím, že se zde trochu více mění lokace. Ilsa je pořád sexy, pokud jste na dominantní ženy s velkým poprsím, což mně osobně nevadí, ale jinak je té exploatace a explicitnosti strašně málo. V tomhle směru je třetí díl spíše zklamáním a nezbývá než doufat, že s Gretou to bude trochu lepší.

 

Hodnocení: 40 %

Hororové filmy (béčka, mučení)


Přidat komentář