Live Feed (2006)

25%
Jednoduše řečeno, tohle je další důkaz toho, že nejbezpečnější je mít sex doma.

Live Feed

Kanada, 2006, 77 minut

 

Režie: Ryan Nicholson

Scénář: Ryan Nicholson a Roy Nicholson

Hrají:

Kevan Ohtsji (Miles / Seije Nakamura)

Taayla Markell (Emily)

Stephen Chang (Boss)

Colin Foo (Shards)

 

Já vlastně ani nevím, co mám od podobných filmů čekat. Jde prostě jen o to, jak je to hnusné a jak jsou zvládnuté triky? Tohle je jediný důvod, proč vznikají snímky, které je možné označit jako exploataci, ale stejně tak je možné je popsat jako nepravý snuff, tedy film, v kterém by docházelo ke skutečnému mučení a zabíjení. Tak daleko ale „Live Feed“ samozřejmě nejde.

 Chudák pejsek.

I když to je v podstatě podružné, tak „Live Feed“ má nějaký základní příběh, který se točí jen kolem toho, že skupina mladých lidí si přijela užít na místo, kde se to hemží Číňany. Jsou v čínské čtvrti, kde na ně čeká nějaké to vzrušení, které si chtějí užít hlavně v sexuálních... no, orgiích přímo ne. Prostě v sexuálních hrátkách. Jenže si k tomu pronajmou pokoj, který slouží trochu jiným účelům.

 Že by to bylo i zajímavé?

Už jen to, jak je všechno, kde se postavy ocitnou, hnusné, nepříjemné na pohled, je důkazem toho, že tam nebude něco v pořádku. Někdo má ale očividně celkem nízké standardy na to, kde provozuje sex. Nejspíš právě za to platí, protože v tomhle podniku pracuje obrovský řezník, který se vyžívá v pořádném mučení. Mladí tedy nemají moc šancí na to, aby se ze čtvrti dostali v pořádku.

 Pokračování předchozího obrázku?

Ta poslední věta tak úplně neplatí, protože ono jich přece jen pár přežije, ale co je důležitější, a proto byl film natočen, to jsou triky a masky, které jsou ve filmu „Live Feed“ použity. V tomhle směru se jedná o velmi dobrou práci a hlavně scéna s hadem je ve smyslu realističnosti naprosto výborná. Samozřejmě, že to znamená, že je neskutečně hnusná a určitě ne pro slabé žaludky.

 Asi stahují z kůže.

Takový je vlastně celý film „Live Feed“. Není to snímek pro slabé žaludky, není to film, který by měl pobavit každého. Zhnusí, to ano, bohužel některé možná i kvalitou obrazu, která není dána špatným formátem, ale jednoduše špatnou kamerou. To je podtrženo i otřesnými hereckými výkony, což je jednoduše dáno tím, že tohle vám velké studio nezafinancuje ani omylem. Snaha je hezká, ale jen pro pěkné efekty a gore triky pro mě „Live Feed“ nebude mistrovským dílem.

 

Hodnocení: 25 %

Hororové filmy (gore, mučení, hnus)


Přidat komentář