Milfs vs. Zombies (2015)

15%
Kdo s koho? MILFky, nebo nemrtví? Poraženým je hlavně divák.

Milfs vs. Zombies

USA, 2015, 104 minut

 

Režie: Brad Twigg

Scénář: Leslie Monk a Juan Sanchez

Hrají:

Lloyd Kaufman (Melvin Brooks)

Shawn C. Phillips (Coolduder)

Jenny Jannetty (Stacy)

James Balsamo (Tom)

 

Troma se pustila do distribuce a do podpory projektu, který nese název „Milfs vs. Zombies“. Tohle na první pohled zní jako něco, co by mohlo být trashové hororové porno, které se s tím nebude moc mazlit. Ve skutečnosti se ale jedná o trashovou komedii, která má hodně silné gore prvky, nahota zde rozhodně nechybí, ale horor je spíše v nechutnosti než v čemkoli jiném. K Tromě tohle patří, pod jiné filmy by se moc nepodepsala.

 Drsný holky.

Snímek začíná celkem obyčejně tím, že zde dojde ke smrti několika lidí tím, že se na místě objeví zombie. K tomu všemu nás uvede Lloyd Kaufman, jenž si zde střihnul postavu televizního hlasatele, jenž komentuje dění a sem tam promluví. Je celkem vtipný, ale takovým tím svým způsobem, který rozhodně nesedne každému. Ale oproti zbytku filmu je pořád ještě zábavný.

 Gore je dobré.

Pak už jde jen o to, aby se skupina MILFek, které si ještě představuji o něco starší, svlékla, snažila se přežít, no a pak se z nich stala v podstatě úderná skupina, která se bude jako jediná schopná postavit hrozbě nemrtvých zrůd, které se rozlézají všude po okolí. Jsou to klasické, klátivé zombie, které se pohybují pomalu, většinou, jsou jednoduše nalíčené, ale ten základ na místě je. Vypadají jako olezlí nemocní lidé.

 Pro potěchu oka. Z různých důvodů.

Film sází na stupidní humor, který se doslova vyžívá nikoli přímo ve fekálních scénách, ale toho prdění je zde dost, stejně jako análního prznění. Ne, rovnou se přiznám, že tohle není styl humoru, který by mi jakkoli seděl. Tohle je styl humoru, který mi vůbec nesedí, a tak oceňuji spíše ty vyprsené herečky, některé i celkem pěkné, ač i tady, zdá se, vládne silikon. Ale aspoň něco.

 Tvůrci jsou na střeva vysazení.

„Milfs vs. Zombies“ není film pro mě. Tohle není humor, který bych dokázal ocenit, a to i přesto, že mám jinak béčkové filmy docela rád. Tohle už je ale tristní kategorie filmů, kde se přehrává, protože tu stejně nikdo hrát neumí, na scénář se nehraje a mluvit o technických kvalitách opravdu nemá smysl. Za mě tohle není přímo hororové zlo, ale je to jen pro fanoušky.

 

Hodnocení: 15 %

Hororové filmy (zombie, béčka, komedie)


Přidat komentář