Party Night (2017)

10%
Hodně nudná noční pařba.

Party Night

USA, 2017, 70 minut

 

Režie: Troy Escamilla

Scénář: Troy Escamilla

Hrají: Tommie Vegas, Ryan Poole, Billy Brannigan

 

Jak to dopadne, když se tvůrci, kteří nejen že nemají dost prostředků k tomu, aby natočili lepší film, ale nemají ani trochu toho umu, který by i levný film pozvedl, rozhodnou natočit slasher v duchu těch osmdesátkových, a to v roce 2017? Odpovědí by jednoduše mohlo být, že to dopadne špatně, ale tady je třeba zdůraznit, že to dopadlo opravdu hodně zle a divák dostává film bez atmosféry.

Bude se pařit!

Jasně, řeknete si, v případě slasheru atmosféra až tak důležitá není, i když filmy jako „Halloween“ nebo „Pátek třináctého“ by nesouhlasily, ale v případě filmu „Party Night“ to není jen nedostatkem, respektive nepřítomností atmosféry, proč je film tak špatný. Tady je blbě tak nějak prostě všechno, a to počínaje názvem, který alespoň malinko slibuje jízdu, když už nic jiného.

Párty v plném proudu.

Pod názvem „Party Night“ byste si představili film, kde se to bude hemžit mladými lidmi, nahými holkami, co si budeme povídat, i to je v duchu osmdesátkových vyvražďovaček, bude zde spousta zabíjení, které diváka nadchne, protože právě při něm se baví, stejně jako mu může při nějaké té vraždě zatrnout, protože je prostě dobře provedená. Co z toho má film „Party Night“? Vůbec nic...

Že by nezvaný host?

Na filmu „Party Night“ je opravdu tristně vidět, že nejen že nebyly finanční prostředky na něco trochu lepšího, ale nebyla ani snaha z toho mála, co s sebou tvůrci měli, vytřískat maximum. Vraždění je zde opravdu tragické, nejde ani mluvit o tom, že by film „Party Night“ měl jakoukoli trikovou stránku, prostě se jelo na interiérové scény, dialogy a pak něco jako vraždy.

Ten úsměv jí zmizí.

Americký „Party Night“ by se asi trochu mohl vnímat jako určitá pocta osmdesátkovému slasheru, ale bohužel se ukázalo, že to, jaké vyvražďovačky dokázali tvůrci natočit v 80. letech, je pro současné amatéry nemožné dosáhnout. Atmosféra tehdejších filmů byla prostě jedinečná, a pokud nejsou finanční prostředky a ani um, tak se tomu amatérští filmaři nedovedou ani trochu přiblížit.

 

Hodnocení: 10 %

 

Hororové filmy (slasher, vrazi)


Přidat komentář