The Gruesome Death of Tommy Pistol (2010)

20%
Moc důvodů, proč se na snímek "The Gruesome Death of Tommy Pistol" podívat, opravdu není.

The Gruesome Death of Tommy Pistol

USA, 2010, 90 minut

 

Režie: Tommy Pistol

Scénář: Gia Paloma a Tommy Pistol

Hrají:

Tommy Pistol

Daisy Sparks

Camilla Lim

Jon Lee Brody

 

V první řadě je třeba si uvědomit, že snímek „The Gruesome Death of Tommy Pistol“ není horor, je to prostě klasický trash, který je levný, špatně zahraný a do toho především hnusný. A Tommy Pistol a jeho štáb všechny body splňují do puntíku, a navíc v tak špatné kvalitě, jak byste očekávali. Takže možná by si z hlediska trashe film zasloužil lepší hodnocení, ale sledovat tohle prostě bolí.

Divný týpek.

Film „The Gruesome Death of Tommy Pistol“ není trash od samého začátku, tam jen sledujeme Tommyho Pistola, který si snímek režíroval i napsal a zahrál si hlavní roli, jak špatně hraje, a to by jeho postava měla být herec, hodně toho nakecá, v nepěkně divných scénách, aby se to nakonec tedy zvrhlo v něco, co už za pořádný trash rozhodně možné označit je.

To je Tommy?

Dějově je snímek „The Gruesome Death of Tommy Pistol“ v anotacích označován za něco, co by mohlo být sebedestruktivním dramatem. Tommy Pistol je herec, který jde za svým snem a nebojí se jít přes mrtvoly. Tedy v té první částí pouze metaforicky, kdy se distancuje od přátel a rodiny, aby zjistil, že mu zbylo jen porno v televizi a děsivé sny, které jsou podobně deprimující jako realita.

Je to Tommy!

Ve druhé části už pak Tommy míří ve vývrtce rovnou ke dnu, aby zjistil, že to může být ještě horší a pro diváka odpornější. Tady už nastupuje gore a triky, které se rozhodně nedají označit za skvělé. Hodně je toho levného, hodně je toho zakamuflováno, ale sem tam se objeví scéna, která má ten správný efekt, což v případě tohoto filmu znamená zhnusení. A za to ode mě dostává film alespoň těch 20 %.

A zas ten divný týpek.

Americký snímek „The Gruesome Death of Tommy Pistol“ je prostě něco, co je určeno pro velmi úzký okruh vyvolených. Něco, co může zaujmout fanoušky tvůrce anebo ortodoxní fanoušky trashe, i když ani u toho si nejsem jistý. Myslím, že by se to dalo natočit trochu líp a především i trochu hnusněji. I když, pravda, na konci to snímek „The Gruesome Death of Tommy Pistol“ divákům docela vynahrazuje.

 

Hodnocení: 20 %

 

Hororové filmy (gore, hnus)


Přidat komentář