1313: Cougar Cult (2012)

5%
Někdy je prostě smutné vidět, co se vydává za horor.

1313: Cougar Cult

USA, 2012, 73 minut

 

Režie: David DeCoteau

Scénář: David DeCoteau a Matthew Jason Walsh

Hrají:

Brinke Stevens (Edwina)

Linnea Quigley (Clara)

Michelle Bauer (Victoria)

Jack Kubacki (Coopersmith)

 

Člověk někdy až zírá, co se mu dostane pod ruku. Už od začátku mi bylo jasné, že snímek, který se jmenuje „1313: Cougar Cult“ nebude něco velkého, ale to, co jsem byl nucen sledovat, to mě skutečně ohromilo. Myslím v tom negativním smyslu slova. Je až neuvěřitelné, jaké hovadiny se mohou natáčet, protože tohle je velmi těžko snesitelné a nevím, jestli je zde nějaká cílová skupina, kterou by to mohlo bavit. Snad jen ty starší dámy, co jsou na zajíčky.

 To je mi parta...

Cougar, pokud byste to náhodou nevěděli, je anglické slovo pro pumu anebo také ženu ve středních letech a výš, která se zajímá o mladé muže a je dost sexy na to, aby se oni zajímali o ni. Někdy možná ani to ne. Určitě vám něco řekne MILF nebo MCBP, pokud znáte „Prcičky“. No, a právě jedna taková skupinka pum, celkem jsou tři, se objevuje v tomhle filmu a má políčeno na naivní mladíky.

 Tohle je opravdu horor...

Zápletka je nesmírně jednoduchá, protože čas je zabit jinými aspekty. Jde o to, že je zde trojice sester, které jsou členkami jakéhosi kultu, a tak slovo cougar v jejich podání získává oba dva významy v jednom těle. Do domu se jim dostane trojice mladíků, kteří pro ně mají pracovat a především mají ležet na posteli a hladit se, anebo po sobě mají stříkat vodu a opět se u toho hladit.

 Těch hororových prvků je opravdu málo...

„1313: Cougar Cult“ je nesmírně fetišistický film, ale zároveň je takový, který nejde nikam daleko, má jasné hranice a žádnou nahotu, která by mohla být cenzuře nepříjemná, zde neuvidíme. Jedná se pak o film, který má zaujmout především ženy, protože pózy, v jakých se zde mladíci vystavují, jsou skutečně až příliš exhibicionistické a těžko snesitelné, pokud na mladíky nejste vysazení. Já bohužel nejsem.

 Trochu také zestárla.

„1313: Cougar Cult“ je prostě strašná srágora, u které nemá smysl si hrát na nějaký horor. Nic hororového zde není, prostě jen záběry na figury, které možná někdy poznáte, rozhodně nestačí. Těšil jsem se na Linneu Quigley, mám pro ni prostě nějakou zvláštní slabost, ale to její přehrávání bylo otřesné. Ve srovnání s ostatními ale pořád docela snesitelné. Vyhnout se tomuhle filmu, to je nejlepší rada, jakou můžu dát, protože je to nejlepší ukázka toho, jak vkus tvůrců upadá.

 

Hodnocení: 5 %

Hororové filmy (béčka)


Přidat komentář