5 ještě zábavnějších strašidelných her ve vašem prohlížeči

V minulém článku jsme vám přestavili pětici povedených her ze serveru Raketka.cz. Dnes bychom rádi navázali a ukázali vám další pětici, tentokrát z portálu Jogo.cz. Věříme, že si vybere každý z vás, ať už máte raději akční, nebo spíše atmosférické hororové zážitky.

Zombie Mall

Městečko Rockville slavnostně otevřelo své nákupní centrum, ale velmi brzy ho muselo zase zavřít. Proč? Cosi zlého a ne zrovna přirozeného se v něm usídlilo a to kvůli obyčejnému konkurenčnímu boji a knize plné temných kouzel. A vaše postava se rozhodla obchoďák prozkoumat, což se ihned ukáže jako životu nebezpečný nápad. Všude se to hemží nemrtvými a vaší oporou jsou jen automaty na zbraně a léčiva. Parádní akční hra, u které se asi moc bát nebudete, ale hororové zasazení jí sluší.

Zahrajte si Zombie Mall

Co vás může potkat v Zombie Mall...

Haunted the Trapped Soul

V téhle hře si nezastřílíte, ale tep vám při ní určitě neklesne. Místo zbraní využijete svůj mozek. Důvodem je tajuplný dům, ve kterém zcela očividně straší. Jeho záhadu se pokusíte rozlousknout, protože vás jednoho deštivého večera zradí vlastní auto. Klasická point and click adventura pořádně potrápí vaše logické (i nelogické) myšlení a smysl pro detaily, které budete muset v podivném domě odhalit.

Zahrajte si Haunted the Trapped Soul

V temném pokoji...

Halloween Night

Proleťte se na koštěti a cestou z oblohy sestřelte pár netopýrů, duchů, nebo třeba draků. Ačkoliv Halloween je už za námi, na tuhle povedenou střílečku byste si měli udělat čas, ať už řádí za okny strašidla, koledníci, sněhová vánice, nebo letní sluníčko.

Zahrajte si Halloween Night

Dívka na koštěti...

Deadly City Survival

Automatové střílečky s automatickým pohybem jsou velmi oblíbené hlavně díky přídavným pistolím a realistickému zaměřování. To v Deadly City Survival chybí, ale vše ostatní tu najdete. Mluvíme samozřejmě o hordách nepřátel a soubojích s bossy, které jen tak nezdoláte. Potravou pro vaše olovo budou zejména zombie, ale pro svůj příděl se přihlásí třeba i démon nebo netopýři.

Zahrajte si Deadly City Survival

Ve městě plném zombie a démonů.

Darker Ride Escape

Na závěr si dáme něco pomalejšího a vesměs nenásilného. Strašidelná atrakce vás uvěznila v místnostech plných hrůz, byť umělých, a vy se chcete dostat ven. K tomu ale budete muset vyřešit několik navazujících úkolů, které si navíc musíte najít sami, neboť nejsou vždy očividné. Klikání všude okolo a na všechno vám k ničemu nebude, takže doporučujeme hlavně trpělivost a zachování rozvahy.

Zahrajte si Darker Ride Escape

Bát se nebo smát?

Na portálu Jogo.cz najdete i další hororové hry, které na vás čekají, ať už je jejich cílem vás pobavit, postrašit, nebo zaměstnat nekonečným přílivem nepřátel, které je třeba poslat zpět do záhrobí.

Hororové hry (zombie, duchové, příšery)


Přidat komentář