Another WolfCop (2017)

60%
Druhý "WolfCop" už tak dobrý není, ale pořád je to sranda.

Another WolfCop

Kanada, 2017, 82 minut

 

Režie: Lowell Dean

Scénář: Lowell Dean

Hrají:

Leo Fafard (Lou Garou / WolfCop)

Yannick Bisson (Swallows)

Amy Matysio (Tina)

Jonathan Cherry (Willie Higgins)

 

Kanadský snímek „WolfCop“ byl celkem povedeným béčkem, jehož sledování jsem si užíval. Celkem logicky jsem pak byl zvědavý na to, jak se vyvinulo pokračování, které bylo natočeno v roce 2017, tedy tři roky po prvním filmu, a to s celkem prozaickým názvem „Another WolfCop“. Tohle je prostě další snímek s WolfCopem v hlavní roli. Jak jednoduché a přitom účinné.

To je výraz!

Děj filmu „Another WolfCop“ se točí kolem toho, že zde máme nadále policistu Loua Garoua (Leo Fafard), který má rád alkohol, má rád ženy a je také celkem spokojený s tím, že se mění ve vlkodlaka. Díky tomu je totiž schopen zákon v městečku Woodhaven prosazovat o něco účinněji. Jenže teď do jeho jurisdikce teprve přichází hrozba – jeden umanutý byznysmen, který chce městečko pozvednout.

To je parta!

Podnikatel se Louovi moc nelíbí ale není to jen tím, že je to bohatý člověk, je to dáno tím, že jeho záměry nejsou až tak čisté, jak by se na první pohled zdálo. Kromě toho, že chce podnikatel znovu rozjet místní pivovar, který už nějakou dobu moc nefungoval, jeho záměrem je dát městečku také jeho vlastní hokejový stadión a s ním i hokejový tým. Ale to není všechno. Je tu ještě něco víc.

I vlkodlak se někdy hodí do pohody.

A v tu chvíli se do věci vkládají WolfCop a jeho kámoši, kteří jsou rozhodnuti zabránit podnikateli, aby zde prováděl jakékoli čachry. On totiž touží i po tom, aby se na svět dostalo něco nového. A to způsobem, který je celkem efektně trikově ve filmu ztvárněn. Pak už nás tedy čekají jen pořádné bitky, dobré efekty a skvělé masky a samozřejmě celkově béčkové ražení celého filmu.

Hlavně dobře mířit.

Kanadský snímek „Another WolfCop“ už není tak skvělá jízda jako první film, ale pořád se jedná o uvolněnou podívanou, která vás chce pobavit a která ukazuje, že Kanaďani mají v hororu dobrý smysl pro humor. A jasně, nebudou tu chybět ani hokejisti, stejně jako Kevin Smith, který se zde mihne v malé roli. Příjemná a docela zábavná podívaná na jedno odpoledne.

 

Hodnocení: 60 %

 

Hororové filmy (vlkodlaci, komedie)


Přidat komentář