Bad Meat (2011)

20%
Špatné maso musí pryč.

Bad Meat

Kanada, 2011, 92 minut

 

Režie: Lulu Jarmen

Scénář: Paul Gerstenberger

Hrají:

Mark Pellegrino (Doug Kendrew)

Elisabeth Harnois (Rose Parker)

Dave Franco (Tyler)

Tahj Mowry (Mark)

 

Tohle je prostě špatné maso, a to nejen proto, že se ve filmu špatné maso objevuje, ale vlastně celý film „Bad Meat“ je takový zkažený kousek. V tomhle případě to znamená nejen to, že to je film, o je celkem hnusný, ale z mého pohledu to znamená i to, ž film není nějak extra povedený a jednoduše se mi prostě nelíbil. Tohle není typ hororů, které bych si nějak víc zamiloval.

Jen si tak zakřičet.

Nutno ale přiznat, že i když by to mohlo vypadat tak, že „Bad Meat“ bude vlastně trash, kde ani moc nepůjde o příběh, tak ten tu je a docela i dává smysl. A je i docela dobře ujetý. Představte si skupinu šesti mladých lidí, kteří jsou pro společnost trochu problémoví, a tak je jejich rodiči rozhodnuto, že by se měli odlifrovat do jakéhosi speciálního kempu, kde by mohlo dojít k nějaké nápravě.

Co je to ve stodole?

Je to kemp, který se nachází tak trochu mimo civilizaci, kolem není nic a mladí mají dodržovat přísný režim, který by měl vést k tomu, že se domů vrátí jako mladí lidé, na něž budou jejich rodiče hrdí. Asi se dá čekat, že průběh pobytu v kempu nebude moc příjemný, jsou zde magoři na straně vedoucích i mladých lidí, a tak nakonec dojde k tomu, že je vedoucím naservírováno zkažené maso.

Trochu udělat bordel.

V tu chvíli – i když i do té doby tu byly celkem hnusné scény – se začíná odvíjet to hlavní odporné, co ve filmu „Bad Meat“ najdete. Asi ani nepřekvapí, že je tohle vlastně kanibalský film, ale je nutné podtrhnout, že se jedná o film trashový, a tak i z hlediska samotných efektů je to celkem jednoduché. Ale jo, pokud chcete něco hnusného, tady určitě něco málo naleznete.

Cos to říkal?

Kanadský snímek „Bad Meat“ je filmem pro ty, kteří mají rádi levnou produkci, chtějí filmy, které jsou na první pohled tak nějak hnusné, je zde spousta scén, které se většině diváků nebudou líbit, a celkově je provedení tak nějak amatérské. Pokud patříte k těmhle lidem, asi si film užijete. Já jsem si ho popravdě vůbec neužíval a přišel mi jenom hnusný a absolutně nezajímavý.

 

Hodnocení: 20 %

 

Hororové filmy (gore, hnus)


Přidat komentář