Bigfoot Vs. Zombies (2016)

5%
Je to ještě horší, než název naznačuje.

Bigfoot Vs. Zombies

USA, 2016, 79 minut

 

Režie: Mark Polonia

Scénář: Mark Polonia

Hrají:

James Carolus (Stu)

Todd Carpenter (Ochranka)

Bob Dennis (Andy)

Steve Diasparra (Bigfoot)

 

V podstat už s úvodními titulky vám bude jasné, co je tohle za film. Co si budeme namlouvat, ono vám to pravděpodobně bude jasné už ve chvíli, kdy se podíváte na název, ale je pravdou, že až samotné sledování filmu „Bigfoot Vs. Zombies“ vám dovede zprostředkovat skutečně velmi nepříjemný zážitek, kdy se nedá ani mluvit o béčku, ale prostě jen o nekvalitním pokusu o filmařinu.

 Borec no...

Díky filmům, jako je „Bigfoot Vs. Zombies“, má snadno hororový žánr nálepku něčeho špatného, nekvalitního, určeného jen pro fanoušky rozbředlého umění, které pro jiné vlastně vůbec uměním není. Když se na film „Bigfoot Vs. Zombies“ podíváte – nedoporučuji to – budete mít pocit, že je tam špatně snad všechno, od samotného castingu až po režii a postprodukci.

 Bych ho ani nevaroval.

V některých scénách si například můžete všimnout strašného střihu, kdy tvůrcům ani nevadilo, že zde není návaznost, ale prostě nesmyslné skoky, které jsou dány nepozorností, neschopností pokusit se natočit scény znovu, anebo prostě tím, že jim bylo jedno, jak to nakonec bude vypadat. Ale on vám zážitek znepříjemní už samotní herci a slova, která jim vypadávají z pusy.

 Opravdu je to zombie?

Film „Bigfoot Vs. Zombies“ se chce tvářit jako klasické béčko, které hraje na to, že je cool, je akční, má zde příšery a je zábavné. Povedlo se splnit snad jen to, že jsou zde příšery, ale jejich masky jsou tragédie sama o sobě, nemluvě pak o momentu, kdy má téct krev a kdy na vás vyskočí triky, které tvůrci dělali nejspíš v Malování ve Windowsech. A to ani tomu nevěnovali moc času.

 I Bigfoot tam je.

„Bigfoot Vs. Zombies“ je snímek, který ve vás zanechá nepříjemnou pachuť anebo prostě jen prázdnotu, kdy ani nebudete vědět, na co jste ten čas věnovali. Jasně, chce to vypadat hezky tím, že zde bude Bigfoot a budou zde zombie, ale už první pohled na ně vám tuhle podívanou znechutí ještě o kousek víc. Jestli je nějaký film, kterému se vyhnout, tak doporučuji zrovna tenhle.

 

Hodnocení: 5 %

Hororové filmy (zombie, příšery)


Přidat komentář