Caesar and Otto's Summer Camp Massacre (2009)

5%
Tak nějak už z toho názvu poznáte, že tohle nebude dobrý film. A není.

Caesar and Otto's Summer Camp Massacre

USA, 2009, 76 minut

 

Režie: Dave Campfield

Scénář: Dave Campfield

Hrají:

Dave Campfield (Caesar)

Paul Chomicki (Otto)

Felissa Rose (Carrie)

Brinke Stevens (Sashi)

 

Ne, snímek „Caesar and Otto's Summer Camp Massacre“ je prostě z těch, co si ho spolu natočí kamarádi, kteří nemají nic lepšího na práci. Mají nějaký rádoby scénář, mají rádi celkem horory a slasher je takový nejzajímavější z hlediska publika protože má docela dlouhou tradici, a tak si řeknou, že do toho prostě půjdou, neboť to jistě někoho zaujme. Minimálně je samotné.

Jak včeličky. Nebo spíš trubci.

A tak se sejde skupina neherců a skupina nefilmařů, kteří mají techniku, již je možné zakoupit v každém i levnějším obchodu s elektronikou, a natáčejí film, který s sebou nemá přinést nic nového, jen to, aby svoje tvůrce a potažmo i diváky pobavil. Jenže tam dochází k celkem zásadnímu problému. Divák se u sledování filmu „Caesar and Otto's Summer Camp Massacre“ nemá při čem bavit.

To je teda výběr...

Caesar (Dave Campfield) a Otto (Paul Chomicki) jsou dva nevlastní bratři, kteří se trochu z nudy rozhodnou, že je moc dobrý nápad, když budou dělat dozorce na letním táboře. Ten si představuji trochu jinak, než že tam bude pár dospělých nýmandů, ale budiž, rozpočet tomu holt chtěl takto Na druhou stranu by to asi šlo udělat i jinak, ale tvůrci holt šli cestou nelogickou.

Holky nic moc...

Ono to v konečném součtu ani moc nevadí, protože film je celý takový divný a není na něm nic, co by mělo větší smysl. Prostě nepříjemné postavy, které se sešli na jednom místě, a jejichž smyslem být zde, je jen to, že mají být zabity, což je činěno způsobem, který je opravdu velmi levný a velmi nudný. Ani v tomhle ohledu se tvůrci rozhodli, že se nebudou snažit.

Prostě burani.

Americký snímek „Caesar and Otto's Summer Camp Massacre“ je tak jen klasickou rychlokvaškou, kterou se tvůrci rozhodnou natočit za každou cenu bez toho, aby do ní vložili nějak více úsilí. Není to vidět na příběhu, není to vidět na úmrtích, není to vidět na hereckých výkonech a už vůbec to není vidět na humoru, jenž je vskutku tristní. Tady jednoduše není o co stát.

 

Hodnocení: 5 %

 

Hororové filmy (slasher, survival)


Přidat komentář