Cannibal Diner (2012)

10%
Kanibalský film, u kterého byste mohli i usnout.

Cannibal Diner

Německo, 2012, 75 minut

 

Režie: Frank W. Montag

Scénář: Mario von Czapiewski

Hrají:

Alexandra Lesch (Kati)

Kristiana Rohder (Tanja)

Lara Baum (Celine)

Indira Madison (Jill)

 

„Cannibal Diner“ zní jako název, od kterého je vám na první pohled jasné, co byste měli očekávat. A ano, skutečně se jedná o kanibalský horor, který je ještě střihnutý hixploitation, takže se můžete těšit na venkovské zdegenerované psychopaty, kteří chtějí lidské maso. Jenže někdy i v případě, kdy si myslíte, že víte, co dostanete, budete překvapení tím, co nakonec sledujete.

Na co se to musí dívat?

Pokud máte rádi kanibalské filmy, snímek „Cannibal Diner“ rozhodně není z těch, které vaši potřebu naplní. Je to dáno tím, že je prostě nudný, roztahaná a není v něm nic, co by dovedlo i jen trochu otrlého diváka překvapit. A je to s podivem, že snímek, který by měl křičet gore, je v oblasti triků a masek tak střídmý, že zde v podstatě nic skutečně zajímavého není. To je trestuhodné.

To takhle jednou v lese...

Film „Cannibal Diner“ je navíc ještě šmrncnutý found footage, což už mu vůbec v ničem nepomáhá. Je to dáno tím, že holky připravují oslavu pro jednu svou kamarádku, modelku, u které budete celou dobu doufat, že se svlékne, pokud už nic jiného. Alexandra Lesch rozhodně vypadá dost dobře na to, abyste ji nahou chtěli vidět, nemluvě o tom, že těch sexy záběrů tu má dost.

Že by konec?

Holky si řekly, že bude cool uspořádat oslavu v lesích, že si zakempují. Přijedou a místo, aby všechno připravily, a Kati (Alexandra Lesch) přijela rovnou k hotovému. Jenže když Kati přijede na místo, po holkách je sice hodně památek, ale ony samotné nikde. Asi je jasné, že je dostali místní psychopati, což Kati shodou náhod brzy zjistí a sama se stane obětí, která má možnost přežít.

To vypadá na hostinu.

Němečtí hororoví filmaři jsou často známí tím, že se zaměřují až na nerealistické ztvárnění násilí, ale vždy co nejdetailnější a nepřímější. To ale ve snímku „Cannibal Diner“ vůbec neplatí, ten se soustředí spíš na to, jak to hlavní hrdinka prožívá a sem tam je zde záběr na něco, co jen trochu drsnější, ale popravdě, neviděl jsem zde nic, co by mě mělo dostat. Od takového filmu čekáte něco hodně jiného.

 

Hodnocení: 10 %

 

Hororové filmy (mučení, vrazi)


Přidat komentář