Clownado (2019)

5%
Mohlo to být super béčko, ale je to jen srágora.

Clownado

USA, 2019, 99 minut

 

Režie: Todd Sheets

Scénář: Todd Sheets

Hrají:

John O'Hara (Big Ronnie)

Rachel Lagen (Savanna Dane)

Bobby Westrick (Hunter Fidelis)

Antwoine Steele (Dion Livingston)

 

Váhal jsem, jestli snímku „Clownado“ nějaké body dát, ale nakonec jsem se rozhodl, že ne. Tohle nejen že parazituje – v podstatě jen názvem – na skvělé béčkové sérii, která je tak ujetá, až je parádní, ale ani se jí trochu nedokáže přiblížit tím, jak je to parádně ujeté, jak si to samo ze sebe dělá srandu, ale jak je pořád vidět, že nad tím někdo strávil docela dost času. „Clownado“ nic z toho nemá.

Super grafika.

U snímku „Clownado“ jsem měl pocit, že tady je všechno tak odfláknuté, až to pěkné není. A co si budeme povídat, vadila mi už samotná vizuální stránka, na které je strašně moc vidět, že tady sice někdo měl kameru, ale pořádně nevěděl, co by s ní měl dělat. Když na vás tohle udeří už od začátku promítání, dá se očekávat, že tohle nebude film, který vás bude po zbytek minut bavit.

A pak hrozný film.

O co že tady jde? Ten název asi mluví celkem za vše, ale to, co název slibuje, prostě film nepřinese. A to je velká škoda. Jasně, byl tady potenciál pro skvělé béčko, klauni jsou děsivé potvory, ale nakonec se ukázalo, že ani tenhle potenciál nestačí, když nemáte finance ani na to, abyste měli dobré klaunovské masky. A hlavně nemáte ani fantazii na to, abyste klauny dobře namaskovali.

Fakt hodně špatný.

Takže sledujeme tlupu lidí – místo toho abychom sledovali tlupu klaunů, protože ti tu zase tolik prostoru nemají – kteří se snaží bránit útokům zabijáckých klanů, jež přicházejí s tornádem. Prostě místo auta přijedou na tornádu. Jo, ta myšlenka je hezky blbá, ale v provedení filmu „Clownado“ se nakonec ukázala jen blbou. Nic víc. Pořádně zabitý béčkový nápad.

Ani klauni to nevytrhnou.

Americký horor „Clownado“ nepřinese nic, co název slibuje, je to jen další konverzační film, který se odehrává především v interiérech, a to s postavami, které hrají neherci, což je až příliš znát. Prostě se tu neobjeví nic, co by vás mohlo bavit. A když vás nedovedou dostat ani zabijáčtí klauni, tak už takovému filmu není pomoci. „Clownado“ je jen jedno velké zklamání.

 

Hodnocení: 5 %

 

Hororové filmy (příšery, vrazi)


Přidat komentář