Diablero: 2. sezóna

70%
Podruhé a pořád dobré.

Diablero: 2. sezóna

6 dílů, 2020

 

Tvůrce: Pablo Tébar, Verónica Marzá, José Rodríguez

Hlavní postavy:

Christopher Von Uckermann (Otec Ramiro Ventura)

Giselle Kuri (Nancy Gama)

Fátima Molina (Keta)

Horacio Garcia Rojas (Elvis Infante)

 

Po dvou letech od premiéry první sezóny světlo světa spatřila i druhá sezóna seriálu „Diablero“ a já se přizám, že jsem byl docela zvědavý na to, jak se s ní tvůrci vypořádali, protože první sezóna sne mi líbila, její béčkovost byla prostě super. Navíc to mělo skvělý mexický feeling, který celkem ohranému tématu dal něco navíc. Hlavně pořádnou porci zábavy.

Pořád je to děsně cool.

V první sezóně šlo především o to, že se spojila překvapivá čtveřice postav. Elvis Infante (Horacio Garcia Rojas) je diablero, Keta (Fártima Molina) je jeho sestra, Nancy (Giselle Kuri) je něco jako démon, i když trochu jiný, a nakonec k nim přibyl otec Ramiro Ventura (Christopher Von Uckermann), který v první sezóně hledal svou dceru, k níž se moc neměl, protože by se to v jeho postavení nehodilo.

Ta parta je peckovní.

Vše se podařilo zvládnout, dívčina byla zachráněna a je potřeba pokračovat. Jenže to skoro vypadá, že diableros přišli o práci, protože není do čeho píchnout. Ale ono to rozhodně tak jednoduché nebude, protože všude číhá nějaká ta hrozba. A navíc, Keta také měla potomka, syna, který jí zmizel, a ona by také chtěla, aby se našel. Tentokrát to bude pořádně mytologické.

Teď se jen domluvit na postupu.

Aztécká mytologie se do příběhu dostává ve velkém, což je docela fajn, ještě více to přidává příběhu, který je hodně mexický. A je to jen dobře. Do toho jsou zde stále postavy, které je nesmírně jednoduché si oblíbit. Nejsou bílé, nejsou černé, jsou pěkně pestrobarevné, ale je vidět, že tvůrci chtěli, aby to byly postavy zábavné, které budete chtít celou dobu sledovat a budete chtít vědět, jak to dopadne.

Kdopak to umřel?

Druhá sezóna seriálu „diablero“ je pro mě velmi povedeným pokračováním, kdy jsem se opět skvěle bavil. Jsou zde parádní scény, především trikové, kdy jsem plesal, protože se zde objevují triky klasické, které jsou prostě výborné. Když už dojde i na ty počítačové, až taková sláva to bohužel není. I tak si ale seriál dál drží skvělou béčkovou kvalitu, navíc je super, že se zkrátil jen na šest dílů. To sedlo pěkně.

 

Hodnocení: 70 %

 

Hororové filmy (duchové)


Přidat komentář