Halloween at Aunt Ethel's (2019)

20%
Takový ten horor, který se snaží být vtipný, ale není.

Halloween at Aunt Ethel's

USA, 2019, 80 minut

 

Režie: Joseph Mazzaferro

Scénář: Joseph Mazzaferro

Hrají: Chris Cavalier, Melissa Daddio, Sean Michael Gloria

 

Jsou filmy, které jsou určené pouze pro konkrétní publikum. Tohle publikum je navíc celkem omezené. Nemyslím nějakými svými intelektuálními schopnostmi, myslím počtem osob, jež budou součástí této skupiny. A přesně do jedné takové malé skupiny bude patřit americký snímek „Halloween at Aunt Ethel's“. Bohužel já členem tohoto velmi malého společenství nejsem.

Ethel je divná.

Tetička Ethel, která je i v názvu filmu, je taková nepříjemná paní, asi by se o ní celkem s klidem dalo říct, že vypadá jako babizna. A tak se není čemu divit, že o ní ve městě kolují takové podivné pověry. Říká se, že tetička dělá cukroví a koláče na Halloween z dětí, které k ní přijdou koledovat. Jasně, že se jí budou lidé spíše vyhýbat. A jasně, že se najdou i tací, kteří udělají opak.

Holky odvážné.

Je tu dvojice holek a přítel jedné z nich, kteří kromě toho, že neustále šukají, tedy jen blondýny a její přítel, a objevují se nahoře bez, to vlastně všichni tři, tak chtějí zjistit, jak se to s tetičkou Ethel má a jestli je to opravdu ta stará čarodějnice, jak se o ní říká. Tohle je všechno podáno jako taková rádoby komedie, kde jsou sem tam nějaké ty explicitní momenty, aby se dalo o hororu vůbec mluvit.

Týpek ujetý.

Ta omezenost tohoto filmu, co se počtu lidí, kteří na něj budou chtít kouknout, týká, je především v tom, že to je zaprvé špatně zahrané, zadruhé je tu scénář, který je takový banální a ještě banálněji je pojat, ale zatřetí, a to je nejhorší, snaží se to být vtipné. Jenže to vůbec vtipné není, není zde jediná scéna, která by byla jakýmkoli způsobem zábavná. A to je prostě špatně.

Plakát docela dobrý.

Americký snímek „Halloween at Aunt Ethel's“ mi nenabídl nic, co by mě dokázalo zaujmout. No dobře, jsou zde nějaké ty nahé holky, ale to je opravdu málo a v hororu mi to tak nějak nestačí. Toporné herecké výkony, ale především otřesné režisérské vedení tomuhle snímku dávají punc něčeho otřesného. Jen sem tam probleskne nějaká ta trochu lepší scéna. Ale je jich málo.

 

Hodnocení: 20 %

 

Hororové filmy (vrazi)


Přidat komentář