Hororový rok 2017

Přejeme vám, co nejlepší vstup do roku 2017. A lehce se ohlížíme za rokem minulým.

Horor Web má za sebou svůj šestý rok nepřetržité existence. Já jsem neskutečně rád, že je tomu tak a že již existuje tak dlouho bez toho, aby musel přerušovat svou činnost, což se v minulosti stalo. Psát články někdy není to, na co má člověk náladu, ale daří se mi v tom pokračovat. Mimo jiné i proto, že mi další lidé pomáhají. Díky nim vychází nadále minimálně článek denně.

 

Musím a chci poděkovat všem dalším autorům, kteří v roce 2016 přispěli, a kterými jsou Honza Vojtíšek, Tereza Kadečková, Míša Buriánková a Pavlína Víznerová, jimž děkuji za dlouhodobější spolupráci, ale také Josef Lachendro a Marcela Handlová, kteří jsou novými posilami. Horor Web by pak nikdy nefungoval tak, jak funguje, kdyby nebylo Romana, který se o jeho chod stará. Díky vám všem.

 

Udržet neustálý chod Horor Webu je pro mě celkem náročné, ale snažím se a doufám, že se na tom ani v roce 2017 nic nezmění. Beru tohle jako svůj závazek a právě tohle je první článek, kterým závazek začínám plnit. Takže minimálně 365 příspěvků za celý rok na Horor Webu najdete.

 

Poměrně velkou oblibu si získala naše literární soutěž, která se dočkala již svého pátého ročníku! Dohromady nám za ty ročníky přišlo celkem 154 povídek, což není špatné číslo. Budeme rádi, když přispějete i vy. Za týden bude vyhlášen šestý ročník, tak se zkuste zúčastnit.

 

Závěrem bych rád poděkoval vám všem, kteří čtete naše články, komentujete je, anebo se u nás prostě někdy stavíte a třeba i něco lajknete na našem Facebooku. Píšeme především pro vás!

 

V roce 2017 nás jistě čeká hodně zajímavého, hororového a je na co se těšit. Doufám, že zde budete stále nacházet to, co hledáte. Těšíme se na vás v roce 2017 a doufáme, že si udržíme vaši přízeň. Vše hororové v Novém roce!

Vaše komentáře

Vůbec nikdo
Soutěž, no výborně. Chtěla jsem se zúčastnit té minulé, ale nějak mě opustily všechny nápady, protože jsem s hororem neměla žádnou zkušenost. Nevěděla jsem jak na to. Ovšem už jsem si pročetla skoro všechny příspěvky z minulých soutěží, už by to mohlo jít. Díky za vaše stránky a za váš čas, který jim (a tedy i nám) věnujete.
Vůbec nikdo 01.01.2017 18:24:28 Reagovat Přidat nový komentář
HOROR WEB
Děkujeme za hezká slova a budeme se těšit, jaké zajímavé povídky nám přijdou. snad letošní téma zaujme :-)
HOROR WEB 02.01.2017 10:39:24 Reagovat Přidat nový komentář
Soutěže, akce, zajímavosti


Číst komentáře