Hororový žánr na brněnském Con-ci

Horror Exklusivně 12. 8. 2017 na brněnském Con-ci.

Brněnská horrorová linie Con-ce je klonem mezi putovním srazem fanoušků horroru (předchozí proběhly v Českých Budějovicích a v Plzni) a HorrorConem. Cílem je ukrátit si čekání na HorrorCon 2017, který proběhne ve dnech 17. – 18. 11. v Praze, a také představit dílo i obdivovatele temného žánru fanouškům z Moravy.

Horror Con 2017.

Po celý den bude v horrorové místnosti k vidění výstava působivých fotografií Tomáše Melicha a maskérský um Míči z Mystery Art Production. V případě zájmu o namaskování se můžete i objednat předem na určitou hodinu. Vyfotografování a zaslání fota na e-mail zajistí naše talentovaná fotoreportérka Markéta Hlavatá.

Po celý den také bude fungovat knižní stolek, kde si budete moci opatřit strašidelné knihy se slevami a CreepyBox, kde můžete nejít či odložit cokoliv, co souvisí s horrorem (knihy, DVD, prokleté předměty, vražedné zbraně…) Přednášky a projekce filmů poběží po celý den, chybět nebude soutěž o spoustu cen. Večer pak bude patřit pekelnému uskupení Infernalismus, v jehož řadách se představí svérázní a temní poeti, tanečnice i ambientní hudebníci a spoluorganizátoři festivalu JunkTown.

Horror Con 2017.

Pokud se nebojte mít strach, rozhodně neodejdete bez zážitku a s prázdnou!

 

HorrorCon: www.horrorcon.cz

Con-ec: www.con-ec.cz

Akce na FB: https://www.facebook.com/events/293667547759958/

Soutěže, akce, zajímavosti


Přidat komentář