Jersey Shore Massacre (2014)

25%
Proč? Proč? Proč? Proč? Já se ptám, proč?

Jersey Shore Massacre

USA, 2014, 88 minut

 

Režie: Paul Tarnopol

Scénář: Paul Tarnopol, Goldeneye

Hrají:

Danielle Dallacco (Teresa)

Christina Scaglione (Gigi)

Giovanni Roselli (Tony)

Chris Lazzaro (Freddy)

 

Boha Mário lidé držte se. Šestice mladých kadeřnic z Brooklynu vyrazila na víkendovou pařbu na pláž. Jenže protože to jsou holky šikovné, jejich rezervace domu na pláži jim nevyšla, a tak jim nezbude nic jiného, než se přesunout někam do psí prdele uprostřed lesa do domu strýčka jedné z nich. Na pláž tak akorát autem, sbalit nějaké svalovce, večer klub a pak mejdan v baráku. Škoda jen, že jej naruší přičinlivý zabiják, který je postupně naseká do salátu. I když, škoda… no… jak se to vezme, určité věci jsou relativní. Škoda možná je, že to za vás udělá on a nemůžete to udělat sami. Protože věřte, že tohle byste si vychutnali. Pravděpodobně lépe než onen zabíják.

Plakát k filmu.

Omluvte tu vulgaritu, ale ono to jinak vystihnout nejde. Ty největší píče, jaké si dokáže vaše mysl představit (a že to bude mít kurva těžké), se vydají na víkendový výlet. Akce, pařba, chlapi, úlet. Jenže protože to jsou pipiny, tak trochu jim to nevyjde podle jejich plánů a nakonec je někdo začne kosit. Naneštěstí hrozně pozdě. Protože vy už jste si vzteky, znechucením a šílenstvím vyškubali všechny vlasy a zrovna si trháte nehty.

Kočičky...

Skoro hodinu sledujete čiročiré utrpení, které až fyzicky bolí. Jako ono rozeznáte náznaky, že to jako má být humor či dokonce parodie na slashery a vybíjecí krváky, je ale vysoce pravděpodobné, že váš smysl pro humor jede v jiném jízdním pruhu (snad dokonce po silnici jiné, vyšší třídy). V tom, který není vymezen pro trapnost, ale opravdu srandu. Možná je ale mou chybou, že jsem se na tenhle pokus o humor nedokázal naladit.

Než je prolita první krev, filmu kraluje tupost a přehnaná karikatura. Ovšem, musí se nechat, že u některých hereckých představitelů se vyrojí pochyby, zda hrají předepsanou roli anebo jsou prostě jen sví. Tohle je opravdu fakt výběr těch nejhorších rozsévačů lidského plémě a oživlých inkubátorů jeho plodů. Doslova pohyblivé projímadlo se zvuky a tanci.

...a borečci.

Ač se holky a kluci snaží, zábavného je pomálu, o většinu z toho se stejně postará Ron Jeremy (jen tak mimochodem, holky vypadají, jako že si s ním už v několika filmech zahrály, kluky by nevzali ani tam). „Jersey Shore Massacre“ v podstatě nemá co nabídnout a nepřichází s ničím novým a vlastně ani zajímavým. Trochu se vzepne v okamžiku, kdy začnou postavy umírat (výborně nasnímaná a trikově zvládnutá krvavá řezničina v koupelně), ale trvá opravdu hodně dlouho, než k tomu dojde a člověk už je otupělý odumřením většiny mozkových buněk.

Stejně bude po nich.

Tohle měl být patnáctiminutový kraťas. Minuta na představení pipin a hošanů, minuta pro Rona Jeremyho a třináct minut čtvrcení těch pizd a debílků. Tak by to stálo za to a hodnocení by se jistě erektovalo výše.

Více než posledních cca 20 minut ten film prostě nemá žádný smysl a je až masochistickým utrpením na to koukat. Ale protože člověk je tvor zvídavý, určitě vám to, jako mě, nedá…

Hororové filmy (slasher, béčka, komedie)


Přidat komentář