Jurassic Shark (2012)

5%
Jeden digitální tvor z pravěku ve špatném, hodně špatném filmu.

Jurassic Shark

Kanada, 2012, 75 minut

 

Režie: Brett Kelly

Scénář: David A. Lloyd a Trevor Payer

Hrají:

Emanuelle Carriere (Jill)

Christine Emes (Tia)

Celine Filion (Kristen)

Angela Parent (Barb)

 

„Jurassic Shark“ je zase jeden z těch názvů, které jasně při prvním pohledu definují, o jaký žánr se bude jednat, a v tomto případě bohužel i to, jaká bude celková kvalita snímku. I když se název snaží být takovou trochu hříčkou a připomínat „Jurský park“, tak jinou spojitost skutečně nehledejte. Není tam. Tvůrci jen doufali, že tahle konotace alespoň pár lidí k jejich filmu přitáhne. Pokud se to podařilo, většina jich bude litovat.

 Teda to jsou triky...

Snímek není nic jiného než skupina herců, dohromady jich je skoro dvacet, i když se to na první pohled nezdá, která si vyjela k vodě, ale zjistila, že v malém rybníku žije obrovský žralok, ještě pozůstatek z dob dávno minulých. Tenhle žralok je bude všechny žrát a oni ještě budou tak pitomí, že jim do té vody z nějakého ujetého důvodu vlezou. „Jatka“ mohou začít, ale krev moc nečekejte.

 Pro velký úspěch ještě jednou...

Na snímku je strašně moc vidět, jak levně byl natáčen a jak bylo jedno, co v konečném důsledku dostanete. Tvůrci se prostě rozhodli navázat na to, že v současné době vlastně není až tak komplikované vytvořit monster snímek, a tak akorát ještě trochu zvětšili žraloka, nechali mu příšerně digitální look a narvali ho do rybníku, kam by se nikdy nemohl kvůli svým rozměrům vejít.

 Co to sakra bylo???

Herci se i sem tam snaží o to, aby byl snímek napínavý, ale vzhledem k tomu, že je scénář celkově hodně blbý, tak v podstatě není moc co zachraňovat. Nemluvě pak o tom, že není zvládnutý ani střih a celkově o režii nemluvě. Každá scéna vyznívá neskutečně hloupě a směšně, a když už si myslíte, že se to pokusí zachránit odhalená slečna, máte smůlu. Tohle není film pro nikoho.

 Pěkný plakát...

Název snímku „Jurassic Shark“ by mohl slibovat i nějaké to hezké béčko, ale to by opravdu chtělo jiné tvůrce a přece jen víc peněz. Ale ono i s malým rozpočtem by se dal vymyslet nějaký ten dobrý vtip, ale proč, když takhle je to mnohem jednodušší, že? Bez snahy a bez touhy točit dobré filmy vznikají podobné paskvily, na kterých prostě není moc co ocenit, ani to, že to vůbec někdo natočil.

 

Hodnocení: 5 %

Hororové filmy (zvířata)


Přidat komentář