Killer Movie (2008)

20%
Hodně špatná vyvražďovačka...

Killer Movie

USA, 2008, 93 minut

 

Režie: Jeff Fisher

Scénář: Jeff Fisher

Hrají:

Paul Wesley (Jake Tanner)

Kaley Cuoco (Blanca Champion)

Gloria Votsis (Keir)

Torrey DeVitto (Phoebe Hilldale)

 

Americký snímek „Killer Movie“ je ukázkou toho, jak se někdy točí horory a jak by se točit neměly. Je to jednoduše špatný film a ukázka toho, že tvůrci nemají vůbec smysl pro kvalitu, jen dokážou přemluvit další spoustu lidí, aby do projektu s nimi šli, což je na tom všem asi nejobdivuhodnější. Bohužel jim už nejde o to, aby natočili skutečně dobrý horor natožpak dobrý film.

Zjištění asi přišlo pozdě.

Celý film je vlastně o tom, že se chce natočit snímek. Máme zde filmaře – asi by se dalo říct amatérské – kteří chtějí natočit dokument o školním hokejovém týmu, jenž by se poprvé mohl stát vítězem turnaje. Už tohle samo o sobě je celkem nezajímavé, hlavně proto, že z toho hokejového prostředí tu moc není, je to jen záminka pro to, aby se mohlo ve filmu zabíjet, navíc záminka celkem blbá.

Hlavně se na sebe pořádně podívat.

A taky se zde zabíjí. V podstatě ve chvíli, kdy se štáb objeví na místě, dochází k prvním úmrtím. Asi nebude náhodou, že ta úmrtí jsou spojena právě se štábem samotným, protože ten se postupně začíná zužovat. Asi tu bude nějaký důvod nějaké to tajemství, které je s příběhem spojeno, ale nemyslím si, že to bude něco, co by vás skutečně mělo zajímat nebo zaujmout natolik, aby vás sledování „Killer Movie“ bavilo.

Takhle se obléct do pánské šatny...?

Je zde trochu snaha o to, aby úmrtí byla zábavná, celý snímek je vlastně natočen v odlehčeném duchu, ale není to nic, co by vás dovedlo skutečně rozesmát, o nějakém tom vyděšení už se opravdu nedá mluvit. „Killer Movie“ je místy docela krvavý, ale ani v tomhle směru nemůžete čekat nějaké zázraky. Finálně to pak korunují herecké výkony, které nemusí být špatné, ale jsou nesmírně otravné.

Proč Kaley asi obsadili...

Pokud se na snímek „Killer Movie“ budete chtít podívat, možná to bude jen proto, že jste fandové herečky Kaley Cuoco, která je zde vlastně jen proto, že je top kočka, jinak na ní není nic, co by vás zaujalo. Bohužel. Dalším známým hereckým obličejem je Nestor Carbonell, ale ani ten vás nevytrhne. Trochu známější jména dobrý horor neudělají, a v tomhle případě se to nepovedlo ani ostatním tvůrcům.

 

Hodnocení: 20 %

 

Hororové filmy (slasher, survival, vrazi)


Přidat komentář