Krampus: The Devil Returns (2016)

5%
Jeden hodně špatný krampus.

Krampus: The Devil Returns

USA, 2016, 83 minut

 

Režie: Jason Hull

Scénář: Jason Hull a A. J. Leslie

Hrají:

Shawn C. Phillips (Rob Sanderson)

Melantha Blackthorne (Natasha)

R. A. Mihailoff (Stuart)

Jason Hull (Bill)

 

Krampus je v posledních letech trend, který letí. Už se nechodí na čerty, ale chodí se na krampus akce, kde to skutečně vře, kde jsou pořádně děsiví čerti. A tak se není čemu divit, že se krampus objevuje i ve filmu. V roce 2015 to začíná v trochu větším, rok 2016 v tomhle trendu pokračuje a nabídnul nám další krampus snímky. Mezi nimi třeba i „Krampus: The Devil Returns“.

 Se nám tu něco vyvrhlo.

Pokud se vám film „Krampus: The Devil Returns“ dostane do rukou, zkuste si dvakrát rozmyslet, jestli má vůbec smysl na něj koukat. Ono to totiž moc smysl nemá. „Krampus: The Devil Returns“ je přesně z ranku těch filmů, které jsou tak špatné, že se na to nedá skoro dívat, neboť jsou špatné ve všech ohledech. Tvůrci prostě vzali slovo, které právě letí, a na to nabalili naprostou sračku.

 Houbař, kterého nechcete potkat.

Snímek navazuje na horor Krampus: The Christmas Devil z roku 2013, který se také nepyšní zrovna vysokými kvalitami, ale který ukazuje, že krampus je pojem, který už je minimálně na filmovém plátně nějaký ten rok. Tvůrci natočili pokračování v podstatě jen proto, že teď pojem letí ještě o trochu více. Ale natočili pokračování, které vám celkem snadno může vadit, pokračování, které je jednoduše otřesné.

 Prý policie...

Když se budete na snímek „Krampus: The Devil Returns“ koukat, budete si říkat, co je to vlastně za žánr? Ano, určitě jsou zde nějaké ozvuky hororu, ale stejně tak je tohle místy trochu béčkový akční film, hodně trapný akční film, ale je zde i náběh na komedii. Skoro by se to mohlo tvářit jako zajímavé béčko, ale ono to prostě zajímavé není. Je to jedna velká křeč, kde se skáče ze scény do scény, aniž by jakákoli scéna dovedla zaujmout.

 I na krampuse dojde.

„Krampus: The Devil Returns“ je jednoduše jeden velký průser a je to mrhání času nejen lidí, kteří se na to náhodou podívají, ale i lidí, které vidíte ve filmu, případně těch, kteří za tím stojí. Není zde nic zábavného, není zde nic hororového, jednoduše zde není nic dobrého. Film se trápí od začátku do konce a s ním se bude trápit i divák, který si podobnou podívanou prostě nezaslouží.

 

Hodnocení: 5 %

Hororové filmy (příšery)


Přidat komentář