Martin Štefko: Mrtví kráčí po zemi

Konečně se mi podařilo vydat svou první knihu - zombie příběh "Mrtví kráčí po zemi".

Po třech letech snahy, kdy jsem oslovoval vydavatele a ti ani neměli snahu mi napsat, že nemají zájem rukopis číst, jsem se rozhodl, že nebudu čekat na to, že mi štěstí přijde naproti, a vydal jsem se mu sám v ústrety. Rozhodl jsem se publikovat vlastním nákladem svůj první román, knihu „Mrtví kráčí po zemi“.

Knihu jsem vydal v počtu 100 kusů, který se pěkně pomalu rozebírá, což mě potěšilo, protože jsem ani tolik objednávek nečekal. Ne, že bych prodal všechno najednou, ale zájem je a to mě těší. Pokud se i mezi vámi najde někdo, koho by moje kniha zajímala, budu jen rád.

Kniha „Mrtví kráčí po zemi“ je poskapokalyptické scifi s hororovými prvky. Zde je několik základních informací:

Počet stran: 166

Vazba: brožovaná, formát A5

Cena: 150 Kč (200 Kč i s poštovným při zaslání poštou v rámci ČR)

Pro děti nevhodné, protože je v tom trocha násilí a trocha erotiky (násilí víc).

Anotace: Dokáže novodobý kovboj přežít v postapokalyptickém světě? Dokáže najít Stephena Kinga? A co je sakra to obludné monstrum, které si to po nocích štráduje městem? Kovbojův život začal, když většina populace na zemi zemřela. A pak se z hrobů vrátila. Myslel si, že samota je recept na to, jak přežít ve světě, kde i život jenom přežívá. Mýlil se a do cesty mu vstoupila dívka.

Pokud budete mít zájem a budete chtít podpořit nadějného autora, budu rád za každého čtenáře. Objednávat můžete knihu přímo přese mě, tady v komentáři, na Facebooku, přes mail [email protected], případně přes další kontakt, pokud na mě nějaký máte.

A tady ještě pár fotek celého nákladu i knihy zblízka:

Martin Štefko: Mrtví kráčí po zemi

Martin Štefko: Mrtví kráčí po zemi

Martin Štefko: Mrtví kráčí po zemi

Martin Štefko: Mrtví kráčí po zemi

Hororové knihy (zombie, gore, survival)


Přidat komentář