Miss Nymphet's Zap-In (1970)

60%
Herschell Gordon Lewis natočil pár erotických anekdot.

Miss Nymphet's Zap-In

USA, 1970, 76 minut

 

Režie: Herschell Gordon Lewis

Scénář: Herschell Gordon Lewis

Hrají:

Dixie Donovan

Tony Mark

Luanne Roberts

Ed Pawlin

 

Jestli máte rádi Herschella Gordona Lewise, budete mít rádi i jeho snímek „Miss Nymphet's Zap-In“, což už je taková strašná blbina, která hýří rádoby vtipem a nahotou. Pokud patříte k těm, kdo tohoto autora nezná a kdo nikdy neviděl žádný film z jeho tvorby, bude pro vás snímek „Miss Nymphet's Zap-In“ něco, co okamžitě odsoudíte a nejspíš ani nedokoukáte. Nebudu se vám divit.

 Trochu jako Pamela.

„Miss Nymphet's Zap-In“ je v podstatě povídkovým filmem, kdy každá povídka je uvozena krátkým záběrem na dvojici dívek, které mají odhalená prsa a které se před kamerou natřásají. Nic jiného nedělají a o nic jiného nejde. Prostě jen ukázat ta ňadra. A ono to ve své jednoduchosti funguje, protože skutečně nic navíc nedostanete. Ani o nic navíc nešlo. Záměrem je prostě natočit takovou hezkou blbůstku.

 Co máš v té podprsence?

S nahotou se to ale ve snímku „Miss Nymphet's Zap-In“ nemá nějak závratně. Je to klasický softcore Herschell Goron Lewis, který se nebojí něco naznačit – třeba orální sex s kanibalkou v obrovském hrnci – ale už se bojí cokoli drsnějšího ukázat, jako kdyby to už mohlo zkazit tak špatné vtipy, kterými vlastně jednotlivé povídky ve filmu jsou. Prostě hrané anekdoty, kde se chtěli všichni zúčastnění trochu vyblbnout.

 Tohle dopadne špatně.

Musím říct, že zrovna ta naivita a ta snaha se prostě bavit, se mi na filmu „Miss Nymphet's Zap-In“ líbila. Tohle není velké umění, někdo řekne, že to ani není umění, ale ono je to tak pěkně banální, že jsem se při sledování filmu usmíval. Ne proto, že by to byla skvělá zábava, ale právě proto, že to na mě dýchlo takovou pěknou pozitivní atmosférou, která se mě držela po celou dobu.

 Anebo dobře?

Snímek „Miss Nymphet's Zap-In“ je ve své bizarnosti jedním z vrcholů Herschellovy kariéry, což je dáno i trochu tím, že dále již mnoho filmů nenatočil. Ale právě na začátku 70. let natočil svoje největší pecky, kam podle mě i tenhle film patří. Nablblé erotické povídky, které by lépe vyzněly jako jednoobrázkový vtip, ale které dovedou potěšit právě tou svou jednoduchou pitomostí.

 

Hodnocení: 60 %

Hororové filmy (béčka, komedie)


Přidat komentář