Mother's Day Massacre (2007)

5%
Jeden z nejhorších filmů, jaké jsem za poslední dobu viděl.

Mother's Day Massacre

USA, 2007, 77 minut

 

Režie: Jeff Roenning

Scénář: Jeff Roenning

Hrají:

Adam Scarimbolo (Jim)

Emily Grace (Doreen)

Heidi Kristoffer (Jen)

Noah Fleiss (Bobby)

 

Jsou filmy, u kterých vás příběh naprosto dostane tím, jak je vedený, jak je bohatý, jak je nápaditý, jak je strukturovaný. Jste naprosto ohromeni z toho, co se odehrává, a nemůžete věřit, že tohle byl někdo schopen dát dohromady, aby to fungovalo. A pak jsou filmy, u kterých si na konci řeknete, o čem to do prdele bylo a proč to někdo točil? Právě takový je snímek „Mother's Day Massacre“.

 Matka je trochu děvka.

Název snímku napovídá, že by se mohlo jednat o něco, co bude klasickým slasherem, který navazuje třeba na tradici 80. let. Není to tak. Proto je lepší si raději nic nemyslet dopředu. „Mother's Day Massacre“ se sice na první pohled tváří jako trash, ale stačí druhý pohled a dojde vám, že ani v tomhle ohledu to není nic, co by stálo za zmínku. Tohle je prostě po všech stránkách průser.

 Otec je trochu úchyl.

Je zde nějaký rámcový příběh o tom, že existuje mladík, který žije se svým pořádně úchylným otcem, jenž ho má za debílka. Matku nemá, respektive o té toho moc neví, což je základem celé zápletky. Pokud se zde o nějaké zápletce dá mluvit. Ta se točí kolem toho, že Jim, což je hlavní postava tohoto snímku, chce najít svou matku, protože s otcem už je to opravdu k nesnesení, když mu vyjíždí i po jeho holkách.

 Povedená rodinka.

Cesta pak vede k tomu, že se setkáváme s několika individui, která jsou opravdu jednoduchá a jejichž cílem není nic jiného, než sem tam někoho sejmout. Ale ani tohle není provedeno nějak moc nápaditě, prostě jde jen o to, aby se čas od času objevila nějaká ta krev, gore je však velmi slabé a nijak propracované. Nemluvě o tom, že ani ty krvavé scény za mnoho nestojí.

 Prostě jen text.

„Mother's Day Massacre“ je hrozný trash, hrozný film a rozhodně hrozný horor. Nenajdete zde nic děsivého, ale ani nic šokujícího. A tak si nakonec říkáte, co vlastně bylo smyslem toho, že byl snímek natočen. Nenajdete zde nic úchylného, ani nic hrůzu nahánějícího. Pak už jde opravdu jen o tom, že si někdo něco natočil pro radost a měl ten pitomý nápad, že to dal k vidění i dalším lidem.

 

Hodnocení: 5 %

Hororové filmy (gore, béčka, vrazi)


Přidat komentář