Muzan-e: AV gyaru satsujin bideo wa sonzai shita! (1999)

10%
Reportérka si vybrala téma, na které se raději měla vykašlat.

Muzan-e: AV gyaru satsujin bideo wa sonzai shita!

Japonsko, 1999, 88 minut

 

Režie: Daisuke Yamanouchi

Scénář: Daisuke Yamanouchi

Hrají:

Yûki Emoto               

Naohi Hirakawa

Ken'ichi Kanbe

Shigeki Katô

 

I když nechci, tak se vždycky nějakým způsobem dostanu k tomu, že sleduji snímek, který patří do žánru pinku, anebo je to hodně brutální film, který nemá žádné hranice a jde mu o to, aby byl co nejblíže snuffu, tedy filmu, kde se skutečně zobrazuje vražda. Film „Muzan-e: AV gyaru satsujin bideo wa sonzai shita!“ je ukázkou toho, jak úchylné filmy mohou být, minimálně v tom japonském provedení.

 Japonské porno?

Abych to trochu vysvětlil, já si nevybírám filmy podle toho, co je to za žánr, nebo co o nich vím, ale prostě jen podle toho, žena ně někde narazím. Proto jsem někdy překvapený, co to nakonec vlastně sleduji. V případě snímku „Muzan-e: AV gyaru satsujin bideo wa sonzai shita!“ to pak rozhodně nebylo překvapení milé, i když osobně mi násilí a hnus ve filmu nevadí. Ale někde hranice je.

 Detail, který člověka v pornu až tak nezajímá.

Sledujeme reportérku, která dělá reportáž na zajímavé téma sexuálních úchylek a v podstatě bizarností. Reportérka se snaží najít cestu skutečně k lidem, kteří tohle provozují a kteří si natáčejí i nějaké ty filmy, na které se většina lidí nikdy nepodívá, mnozí proto, že by je šok mohl zabít. Snímek „Muzan-e: AV gyaru satsujin bideo wa sonzai shita!“ toho pak prezentuje dost, na co se opravdu dívat nechcete.

 Reportérka si ukrojila moc velký kus dortu.

Film „Muzan-e: AV gyaru satsujin bideo wa sonzai shita!“ není zase tak moc gory, ale ono vás dostane jen to, co sledujete, když si uvědomíte, co vlastně sledujete. A oni vás Japonci nenechají dlouho tápat v tom, na co se díváte. Všechno vám celkem jasně vysvětlí, abyste měli jasno. No a vy pak zjistíte, že to má i nějaký základní děj, kdy reportérka zjistí, jak je lepší se v některých věcech nehrabat.

 Někdo si užívá.

„Muzan-e: AV gyaru satsujin bideo wa sonzai shita!“ je špatný film a není zde jediný prvek, který by mě dokázal chytnout. Nesnáším tyhle prvoplánové bestiality a snímek nic jiného není. Jasně, je zde náznak děje, ale ten končí ve finále, které je spíše směšné a hloupé. Není zde žádná psychologie, prostě jen čisté násilí, které je odporné, ale musí se uznat, že místy až příliš realisticky zobrazené.

 

Hodnocení: 10 %

Hororové filmy (gore, mučení, hnus)


Přidat komentář