Nocturnal Activity (2014)

10%
Noční aktivita není tak zajímavá jako paranormální.

Nocturnal Activity

Velká Británie, 2014, 80 minut

 

Režie: Steve Lawson

Scénář: Steve Lawson

Hrají:

Steven Dolton (Detektiv Locke)

Toni Lou Frost (Lex)

Jonathan Hansler (Fitz)

Raven Lee (Annie Dyer)

 

Jasně, na první pohled je „Nocturnal Activity“ levná duchařina, i když následně se trochu vyznění mění a pointa je lehce jinde. Ale když je něco levné, nezávislé, nutně to nemusí znamenat, že je to špatné. Jenže v případě britských nezávislých a levných hororů mám pocit, že levný je zde skutečně špatný. Nevybavuji si žádný levný britský snímek, který by mě zaujal.

Divák vyděšený nebude.

„Nocturnal Activity“ tedy není výjimkou. Je to film který si pustíte a po pár minutách ho můžete vypnout. Anebo ho jen proklikáte, abyste odhalili to největší tajemství, jež se ve filmu nachází – ukáže hlavní hrdinka prsa, nebo je neukáže? Je to smutné, ale nakonec byl tohle hlavní důvod toho, proč jsem se na snímek dával. A ukáže? Proklikat si to případně můžete sami, ne?

Většinou je v záběru ona.

Film „Nocturnal Activity“ hraje hlavně na to, že Raven Lee je celkem kočka a v několika dlouhých scénách se snaží vypadat sexy a přitom se zakrývat, jak je to jen možné. Nosí ručník tam, kde byste ho nenosili, takže poznáte, že to celé je skutečně jen na efekt a že to má přitáhnout zájem části populace, která se ráda podívá na pěkné ženské tělo, které je prostě sexy.

Ale jsou tu i jiní herci.

A o čem je příběh? Detektiv se ptá hlavní hrdinky, co se stalo, protože podle všeho spáchala nějaký zločin. A tak se nám postupně odhaluje, jaké události následovaly poté, co se Annie přestěhovala do nového domu. Trochu toho paranormálního v tom je, ale po pěti minutách vás dovede odradit scén i herecké výkony. Takové slátaniny jen tak někdo z pusy nedokáže vypustit.

Aspoň něco, co vás trochu vytrhne.

Britský snímek „Nocturnal Activity“ je určen skutečně jen těm, kdo chtějí vidět všechno možné, co se dá v oblasti hororu najít. Není to snímek, který vám zůstane v paměti, a řekl bych, že ani Raven Lee nezvládne film táhnout tak, abyste se tu hodinu a čtvrt nenudili. Pěkná ženská to je, ale není dost dobrá na to, ab oslnila. Ale za to může i režie a příšerný scénář, které propadly.

 

Hodnocení: 10 %

 

Hororové filmy (duchové, vrazi)


Přidat komentář