Nové stránky

Na internetu už jsem vyzkoušel dva blogy, ale ani jeden mi úplně neseděl, a tak jsem si nechal vytvořit svoje vlastní stránky. A musím říct, že jsem s nimi spokojený. Není to pouze blog, ale i knihovna a prezentace mé osoby. Takže pokud se o mě, jako o autorovi Necronomiconu chcete dovědět více, případně máte zájem o nějaké služby, určitě přejděte na stránky www.martinstefko.cz.
>Zde pouze ve stručnosti, o čem vlastně web www.martinstefko.cz je. Jelikož je kompletně prezentací mé osoby, je tu tedy sekce, kde se návštěvník dozví základní informace o mé osobě, ať už z oblasti života anebo tvůrčí práce, či dokonce podnikání.
Ano, již provozuji podnikání, a to poměrně v zajímavém oboru - psaní textů na zakázku. Psaní je v podstatě mým životem a realizuji jej doslova na všech frontách, takže jsem se rozhodl zkusit štěstí i s psaním na zakázku. Specializuji se hlavně na odborné texty, takže kdybyste měli zájem o seminární práci, referát, či nějaký text pro vlastní potřebu, určitě se mrkněte na www.martinstefko.cz/sluzby.
Ale jak již bylo řečeno v úvodu, stránky jsou i blogem, i když tento není jejich jedinou a nejdůležitější součástí. Přesto zde chci sem tam zveřejňovat nějaký ten článek, ať už o mé tvorbě nebo o čemkoli jiném. Je to prostě sekce pro mé vypsání, a proto, abyste si případně mohli něco snad zajímavého přečíst.
A nakonec knihovna. Na tuto sekci jsem snad nejvíce pyšný, protože zde mohu prezentovat svou prozaickou, případně i další tvorbu. Takže tady najdete moje povídky a když se vám nějaká bude i nebude líbit, určitě uvítám váš názor.  Doufám, že stránky budou pro ty, kteří na ně zavítají, zajímavé a poslouží svému účelu. Takže nečekejte jen prozaickou tvorbu, ale i možnost využít mých služeb.
Webové informace


Přidat komentář