Webové informace

Jestliže vám chceme sdělit něco, co souvisí hlavně s chodem webu, najdete to zde. Zkrátka a dobře informace o samotných stránkách Necronomicon.

Ohlédnutí za rokem 2014 a výhled do roku 2015

Rok 2014 je za námi, a tak se hodí, abychom se za ním tradičně ohlídli a prozradili vám něco z toho, co vás i nás čeká v roce 2015.
Pokračovat ve čtení...

Veselé Vánoce a Štastný Nový rok!

21'12
2014
Veselé Vánoce a Štastný Nový rok!
Jako již tradičně, ani tentokrát nebude chybět naše hororové PF do Nového roku.
Pokračovat ve čtení...

III. Hororová soutěž Necronomiconu

Vyhlašujeme již třetí ročník naší literární hororové soutěže. Těšíme se na vaše soutěžní povídky!
Pokračovat ve čtení...

Ohlédnutí za rokem 2013 a výhled do roku 2014

Právě nám začíná nový rok a já bych se na něj rád podíval, stejně jako bych se chtěl v krátkosti ohlédnout za rokem uplynulým.
Pokračovat ve čtení...

PF 2014

28'12
2013
PF 2014
Ani letos jsme nezapomněli na tradiční hororové PF k novému roku.
Pokračovat ve čtení...

Ohlédnutí za rokem 2012 a výhled pro rok 2013

Je konec roku, a tak je vhodné zhodnocovat a uvědomovat si, kam jsme se za ten rok posunuli. Zároveň bychom vám rádi nabídli i ochutnávku toho, co přijde v roce 2013.
Pokračovat ve čtení...

PF 2013

28'12
2012
PF 2013
I pro tento rok jsme si pro vás připravili jedno speciální PF. Vytvořeno speciálně pro Necronomicon. Autorem je Martin Šafka.
Pokračovat ve čtení...

Poštovné v e-shopu od 19. do 25. 11. zdarma!

Od 19. do 25. 11. 2012 budeme poskytovat v našem e-shopu poštovné zdarma u objednávek nad 600 Kč (24 €).
Pokračovat ve čtení...

Dočasná odstávka webu

Během zítřka (8. 11. 2012) může dojít k dočasné nedostupnosti webu Necronomicon. Web budeme přesouvat na nový server. Omlouváme se za případné problémy.
Pokračovat ve čtení...

PF 2012

Starý rok 2011 je skoro za námi, nový rok 2012 celý před námi. Necronomicon by se chtěl za uplynulý rokem trochu ohlédnout a také vám, našim čtěnářům, samozřejmě vše dobrého hororového do Nového roku.
Pokračovat ve čtení...

Novinky k novému roku

Necronomicon už dlouho skomíral a zdálo se, že už se asi na nohy nepostaví. Přiznám se, že ani já jsem nevěřil, že bych se k němu ještě vrátil. Ale jak se zdá, časy se mění. Musím říci, že hlavní zásluhu na tom má můj bratr, který se rozhodl, že se pustíme do restartu celého webu – dáme mu novou tvář a nakonec i nové články, které zde nevycházely v podstatě už dva roky. S rokem 2011 přichází změny, a jak doufáme, změny k lepšímu.
Pokračovat ve čtení...

PF 2011

Máme tu konec roku, který pro Necronomicon nebyl právě úspěšný, ale o to více nadějí a plánů vkládáme do roku 2011. Proto bychom Vám za internetový hororový server Necronomicon chtěli popřát příjemný vstup do Nového roku a doufáme, že pokud Vás horor zajímá, budete se na stránky Necronomiconu vracet. Novoroční přání bylo vytvořeno speciálně pro Vás, naše čtenáře, takže doufáme, že se Vám líbí a že pro vás rok 2011 bude skutečně úspěšný.
Pokračovat ve čtení...

Veselé Vánoce 2008

Nastaly opět časy vánoční a pomalu se blíží konec roku. Necronomicon by všem svým čtenářům chtěl popřát hodně zdraví, štěstí a lásky a vyjádřit naději, že budou s Necronomiconem i v budoucnu trávit nějaké ty chvilky věnované četbě článků. Příjemné prožití vánočních svátků a co nejlepší vstup do Nového roku.
Pokračovat ve čtení...

Nové stránky

Na internetu už jsem vyzkoušel dva blogy, ale ani jeden mi úplně neseděl, a tak jsem si nechal vytvořit svoje vlastní stránky. A musím říct, že jsem s nimi spokojený. Není to pouze blog, ale i knihovna a prezentace mé osoby. Takže pokud se o mě, jako o autorovi Necronomiconu chcete dovědět více, případně máte zájem o nějaké služby, určitě přejděte na stránky www.martinstefko.cz.
Pokračovat ve čtení...

Nenechat zemřít

Téměř bez povšimnutí uplynul druhý rok fungování magazínu Necronomicon pod patronací serveru MFantasy. A je to škoda. Neustálé sliby z mé strany opět zůstaly nevyplněny a magazín zase stagnuje. Respektive se zde kromě nedávného výpadku vůbec nic neděje. A tak je načase pokusit se „starého bracha“ zase trochu oživit. Po dvou letech existence si to zaslouží!
Pokračovat ve čtení...

Nové informace

Už tu máme březen a jak to tak vypadá, Necronomicon se opět pohroužil do spánku, i když to vypadalo, že se slibně rozjel. V následujícím článku několik vysvětlujících informací a také několik důležitých novinek. Tou hlavní je pro mě nový blog.
Pokračovat ve čtení...

Co nového na Necru?

Jeden měsíc roku 2008 za námi, takže myslím, že je na čase říct něco málo o budoucnosti Necronomiconu. Pokud tedy máte zájem vědět něco víc o tom, co pro vás chystáme, čtěte dál.
Pokračovat ve čtení...

PF 2008

Děkujeme za projevenou přízeň v roce 2007 a těšíme se na další hororová setkání v roce 2008.

Pokračovat ve čtení...

Rok a jeden měsíc

Dnes máme 3. 10. roku 2007 a můžeme to nazvat určitým výročím našeho magazínu. A tak myslím, že je čas, abychom si o našem serveru něco řekli, abychom shrnuli ten uplynulý rok a jeden měsíc k tomu.
Pokračovat ve čtení...

Je horor podřadný žánr?

Byl jsem požádán, abych něco napsal na téma „Je horor podřadný žánr?“. Jako amatérský spisovatel a obdivovatel hororu jsem se nad tím zamyslel a pojal tuto otázku z hlediska literatury. Výsledek? No můžete si ho přečíst na blogu Pennywise, kde mimo jiné najdete také úvahy dalších obdivovatelů hororu na toto téma.

Pokračovat ve čtení...


20
z 24

Zobrazit další články