P2

Alexandre Aja (Haute Tension, Hills Have Eyes) se vrací s dalším hororem. Tentokrát ale pouze na scénáristické a producentské stoličce.
align="center">
Angela se na Štědrý Den trochu zpozdila v práci. Všichni její kolegové už dávno sedí doma u večeře a ona teprve začíná. Když se však rozhodne odejít zjistí že je v areálu podzemních garáží zamčená. A taky že tam není sama...
Základní premisa snad už více ohraná být nemůže. Máme tady ženu, psychopata a ztemnělý uzavřený prostor. Tady však přichází na scénu Aja který dokáže i z toho nejhoršího klišé vykřesat okamžik při kterém se hrůzou budete topit v sedadle. Jak už jsem naznačil, na režisérské židličce tentokrát ale nesedí.
Vánočních hororů není mnoho a těch dobrých ještě méně a kdo by si nechtěl místo kýčovitých pohádek na Štědrý Večer pustit něco pořádného :). V hlavních rolích tu můžete potkat Rachel Nicols (Horory Lesy a 3:15 Zemřeš) a v roli psychopatického nočního hlídače Wes Bentley.
Oficiální stránka je už plně aktivní a mimo jiné na ní můžete kouknout na povedený trailer. Premiéru si P2 odbyde 7.listopadu na 2200 plátnech. www.P2themovie.com
Bleskovky (slasher)


Přidat komentář