Autor Luki

Luki

P2 Recenze

19'11
2007
P2 Recenze
Vánočních hororů není mnoho... těch seriózních je pak ještě méně... a těch dobrých pak naprosté minimum. Každý hororový fanoušek si ale přeje se o svátcích pohodlně usadit v potemnělé místnosti a příjemně se bát. Dámy a pánové, přichází P2.
Pokračovat ve čtení...

Halloween (2007)

12'11
2007
Halloween (2007)
Je proklínaný a zároveň vyzdvihovaný do nebes. Je nenáviděný a zároveň milován. Je to remake a zároveň je to úplně nový film. Je to starý známý Halloween ale zároveň je to Halloween Roba Zombieho.
Pokračovat ve čtení...

Chucky se vrátí!

22'10
2007
Chucky se vrátí!
Kdo by neznal Dětskou Hru? Takřka kultovní horor, který byl naprosto potopen špatnými sequely. Pamatujete doby, kdy nás Charles Lee Ray ještě strašil a nemasturboval nad Fangorií? Kdy jsme s napětím očekávali odkud zaútočí a nesledovali jsme jeho kýčovité a zoufale nevtipné rodinné problémy? Pokud ano, tak pro Vás mám dobrou zprávu... Chucky se má vrátit... a to nejen na filmová plátna, ale také ke svým hororovým kořenům.
Pokračovat ve čtení...

Wrong Turn 2: Dead End

09'10
2007
Wrong Turn 2: Dead End
V roce 2003 kiny prosvištěl u nás celkem dobře známý Pach Krve. Ať už se Vám tento throwback do éry slasherů z 80. let líbil nebo ne, o čtyři roky později se vrací pokračovaní. Tentokrát už mimo produkci Stana Winstona a pod taktovkou nováčka Joea Lynche... stojí to i tentokrát za to?
Pokračovat ve čtení...

P2

08'10
2007
P2
Alexandre Aja (Haute Tension, Hills Have Eyes) se vrací s dalším hororem. Tentokrát ale pouze na scénáristické a producentské stoličce.
Pokračovat ve čtení...

The Eye remake

Americká předělávka kultovního asijského hororu Oko se pod vedením dvou francouských režisérů pomalu blíží konci natáčení. David Moreau a Xavier Palud prý film pojali o něco drastičtěji než bratři Pangové a krve ve filmu bude na rozdávání. V hlavní roli se objeví Jessica Alba jako Sydney, od malička slepá dívka které byly nedávno při operaci transplantovány cizí rohovky. Sydney však začíná vidět nejenom svět kolem sebe, ale i mrtvé kteří nejsou zrovna přátelští.
Pokračovat ve čtení...

Saw 4 se blíží

Čtvrté pokračování nejúspěšnější hororové série poslední doby se nezadržitelně blíží. Jigsaw a jeho učednice Amanda jsou mrtví. I přesto jsou do hry vtaženi dva agenti FBI, vyšetřující smrt policistky která se Jigsawovým případem zabývala. Venku jsou dva obrázky a oficiální plakát které si můžete prohlédnout společně s dalšími informacemi zde: http://www.upcominghorrormovies.com/movies/saw4.php . A aktivována je také oficiální stránka www.saw4.com. Vypadá to že nás tahle série ještě nějakou dobu bude strašit...
Pokračovat ve čtení...

Do tmy podruhé

Vynikající horor Pád do tmy (The Descent) čeká pokračování s nijak nepřesvědčivým názvem "The De2cent". S puštěním do kin se počítá začátkem roku 2009 a je velmi pravděpodobné že na scénáristické a režisérské pozici se opět objeví Neil Marshall (Psí Vojáci). Film bude opět vznikat pod záštitou Celador films.
Pokračovat ve čtení...

Rogue Trailer

Zbrusu nový trailer na krokodýlí horor Rogue, který má na svědomí Greg McLean, režisér povedeného Wolf Creeku, si můžete prohlédnout po otevření článku. V jedné z hlavních rolí se nám ukáže i nádherná Radha Mitchell (Silent Hill a Strach na Palubě).
Pokračovat ve čtení...

Halloween REmake obsazení

09'05
2007
Halloween REmake obsazení
Myslím si že o remaku Halloweenu bylo už řečeno dost... po internetu se všude povaluje hromada fotek, ke stáhnutí je k dispozici i trailer.
Pokračovat ve čtení...

Silent Hill rozbor, část 1.

Přinášíme slibovaný detailní rozbor filmu Silent Hill, v kterém se skrývá více než je na první pohled znát. První část rozboru se zabývá věcmi souvísejícími s mytologií celého filmu a světem který vytvořil. Další dvě části už se ponesou ve filozofickém a symbolickém duchu.
Pokračovat ve čtení...

Silent Hill 2 potvrzen

Veselé Vánoce!

Server Necronomicon by Vám všem chtěl popřát krásné Vánoce a fandům hororu, co největší a nejlepší hororovou nadílku pod stromeček.

Pokračovat ve čtení...

Black Christmas remake potřetí

Black Christmas remake podruhé

The Grudge 2 - Smrtící Nenávist 2

Tak je to tady, po obrovském úspěchu první americké Nenávisti, která celkem úspěšně spojila prvky všech japonských JuOnů do jednoho konzistentního celku, který však měl občasné problémy s plynulostí vyprávění, tady máme pokračování. A zatímco se cz distributoři očividně nemohou dohodnout na trvalém cz názvu pro tento film, popíšu Vám své dojmy z jeho sledování.
Pokračovat ve čtení...

Halloween Roba Zombieho! A je to venku!

Ještě nedávno jsem Vás informoval o nadcházející reimaginaci hororové klasiky Johna Carpentera, Halloweenu, který bude mít na starosti Rob Zombie (Horor Dům tisíce mrtvol a "moderní spaghetti western" Vyvrženci pekla). Tehdy nebylo jasné skoro nic, teď už víme mnohem víc :) Pokud nechcete nějaké ty spoilery možná by jste neměli číst dál, tedy pokud nejste s Halloweenem obeznámeni samozřejmně :)
Pokračovat ve čtení...

Black Christmas remake

The Messengers

Každý fanoušek asijských hororů určitě zná Dannyho a Oxidea Pangovy, autory vynikajících Hong Kongských hororů Oko 1 a 2. Jejich první, čistě americký kousek, bude horor (duchařina jak jinak :)) The Messengers, v produkci Ghost House Pictures (Nenávist 1 a 2) a v hlavní roli s mladičkou Kristen Stewartovou. Po otevření článku si můžete prohlédnout několik obrázků z filmu a taky zde najdete odkaz na stáhnutí HD verze povedeného traileru...
Pokračovat ve čtení...

Halloween REmake

Snad všichni už víme, že nás někdy v budoucnu čeká remake legendárního a dodnes nepřekonaného slasheru mistra hororu Johna Carpentera (Věc, Městečko prokletých, Mlha) HALLOWEENU. Jelikož právě dneska je halloween a taky proto že české televize se nezmohly na nic víc, než odpadový trasher (rozuměj trashovitý slasher) německého původu Bazén, rozhodl jsem se pro Vás připravit menší přehled všech detailů a teorií, které se za tu dobu okolo tohoto (ne)očekávaného filmu vyrojily...
Pokračovat ve čtení...


20
z 32

Zobrazit další články