Pánové Boček a Zubík se představují již druhou knihou!

Dvojice Petr Boček a Miloslav Zubík po knize "Mrazivé příběhy" vydávají svou druhou povídkovou sbírku, tentokrát s názvem "Výprodej nočních můr".

Vrhněte se do víru lidských slabostí, úchylek, strachu a úzkosti. Seznamte se s démony, monstry a bestiemi. Probádejte temná zákoutí lidské duše. Ano, právě začíná nefalšovaný "Výprodej nočních můr". Přečtěte si novou knihu dvojice autorů příznivě přijatých "Mrazivých příběhů", která přináší skvěle namíchaný koktejl hrůzy a černého humoru! Co v knize najdete?

  • 32 povídek
  • 17 minipovídek
  • 13 upřímně míněných rad postavám hororů

Pány autory můžete sledovat na twitter.com/VeryDeadHunter

Kniha je ve formátu A5 a čítá celkem 390 stran, což už je tedy pořádná darda. Zakoupit ji můžete přímo u vydavatelství Nová forma.

Nová kniha dua Boček a Zubík.

A něco málo o samotných autorech: Autorská dvojice se sešla na úplném počátku devadesátých let v roli pedagogů na jedné ze základních škol v Lanškrouně. Brzy začali společně psát, a to jak humoristické texty, uveřejňované na stránkách časopisů Paroháč a Trnky-Brnky, tak hororové povídky, zprvu psané jen pro vlastní potěchu. Později, roku 2003, byly některé z nich publikovány v internetovém měsíčníku Král Horror. Od roku 2011 se jejich povídky pravidelně objevují v jednotlivých Antologiích českého hororu, případně na žánrových webových stránkách. Roku 2012 vyšla v nakladatelství Akcent kniha Mrazivé příběhy, výbor jejich hrůzostrašných a černohumorných textů od první poloviny devadesátých let. K prvním povídkám autory, jak ochotně přiznávají, inspirovalo dílo Stephena Kinga. Nakonec jejich různorodé texty vstřebávají jak vliv romantismu (Poe, Lovecraft, Meyrink), tak i různých moderních autorů stojících nad žánry (Ray Bradbury, Michal Hvorecký, Chuck Palahniuk).

Hororové knihy (komedie)


Přidat komentář