Party Bus to Hell (2017)

50%
Celkem fajn explicitní béčko.

Party Bus to Hell

USA, 2017, 81 minut

 

Režie: Rolfe Kanefsky

Scénář: Rolfe Kanefsky, Michael Mahal a Sonny Mahal

Hrají:

Stefani Blake (Lara Swit)

Shelby McCullough (Ivy Roberts)

ViDonna Michaels (Reese Neptune)

Sadie Katz (Joan Starrett)

 

Název snímku „Party Bus to Hell“ tak trochu naznačuje, o co tu vlastně půjde. Prostě jeden autobus, který bude směřovat rovnou do pekla, autobus, kde se bude zabíjet, který bude zabíjet, nebo který dojede někam, kde se bude zabíjet. Prostě ti, co jsou na palubě, míří do pekla, jen je otázka, jakým způsobem to bude platit v jejich případě. Není to ovšem cesta nijak překvapivá.

Tara poprvé.

Americký film „Party Bus to Hell“ má na některých plakátech jako jednu z hlavních hvězd Taru Reid, prezentoval se i tím, že se zde tahle béčková hvězdička objevuje, a co si budeme povídat, je to čistě jen marketingový tah. Jasně, Tara se zde objeví hned v úvodní scéně, má tu nějaký štěk, scéna není vyloženě špatná, ale to je tak všechno, pak už se jede s jinými postavami.

Tara podruhé.

Ze začátku to vypadá v podstatě jako klasický horor o tom, jak se skupina chce zpít, chce si užívat. Jasně, on to přesně takový horor je, jeho jedinou odlišností je skutečnost, že se odehrává za jízdy b onom autobuse. Alespoň do chvíle, než má autobus poruchu a je potřeba se s ní vypořádat. Skupina tak nedorazí na festival Burning Man, kam mířila, ale o zábavu rozhodně budou mít postaráno.

Tara potřetí.
V tu chvíli nám snímek ukazuje v podstatě o jediné, co zde najdeme. Orgie, mučení a vraždění v poušti, protože lidé, na které skupina narazí, rozhodně nejsou mírumilovní, ale jedná se o postavy velice nebezpečné. Však také uctívají pekelného lorda. Dochází tak na četné explicitnosti, které jsou mnohdy řešeny digitální, kromě nahých prsou, ta jsou řešena plasticky.

A ksicht v písku.

Horor „Party Bus to Hell“ je celkem fajn béčko, které si na nic nehraje a jde mu hlavně o to, aby se zde objevily nějaké ty úchylnosti, které zaberou na diváka, jenž něco podobného vyhledává, ať už je to nahota anebo nějaké to násilí, které má skoro blízko k ultranásilí. „Party Bus to Hell“ tohle nabídne. Není to ve vyloženě skvělé podobě, ale není to ani něco, o by urazilo.

 

Hodnocení: 50 %

 

Hororové filmy (slasher, gore, béčka, satan)


Přidat komentář