Pinup Dolls on Ice (2013)

50%
Jeden takový celkem brutální a krvavý slasher z poslední doby.

Pinup Dolls on Ice

Kanada, 2013, 85 minut

 

Režie: Geoff Klein a Melissa Mira

Scénář: Michael Penning

Hrají:

Karine Kerr (Fiona)

Suzi Lorraine (Joy)

William Jarand (Moe)

Kyla Shinkewski (Caylin)

 

Pinup Dolls jsou takové ty pěkné ženštiny, které na vás koukají z plakátů, jsou stylizované, aby byly sexy, ale nikdy ne nahé. A pokud, tak je to pro mnoho chlapů splněný sen. A přesně takové slečinky jsou i hlavními postavami filmu „Pinup Dolls on Ice“, ale co si budeme povídat, tak jejich těla jsou možná relativně pěkná, ale jejich chování je takové, že jim dokonce i budete přát to, co přijde. A jelikož jsme na hororovém serveru, asi je celkem jasné, co se chystá.

 Drsná holka?

„Pinup Dolls on Ice“, neboli plakátové holky na ledu, je klasický slasher, kde máme nějakého vraha, který se tedy v tomhle případě zaměřil na holčiny, a jde jenom o to, jak budou jeho oběti umírat, případně jak moc krvavý snímek bude. A to se musí nechat, film „Pinup Dolls on Ice“ je krvavý skutečně hodně a nezakryje v sobě skutečnost, že přesně pro tohle byl natočen. V takovém případě si ho i celkem užijete.

 Člověk se nahý cítí bezbranný.

Na snímku je strašně moc vidět, že byl natočen proto, aby zde divák měl nějaké ženské, které se mu mohou líbit, ale jejich povahu může nesnášet, takže mu nebude ani tak moc vadit, že budou umírat. Pak je tu vrah, který sice nijak nevyniká mezi ostatními slasherovými zabijáky, ale má v sobě tu potřebnou krutost. A jeho první zjevení se je přesně z těch, které vás zatlačí do sedačky, což je efekt, který oceňuji.

 Špinavý film vskutku je.

Celý film je pak v duchu pořádně špinavého slasheru, kdy se holky pěkně zamažou a jako trash to pak vypadá tak, jak požadujete, pokud se vám tenhle styl filmů líbí. Je to špinavé, je to hnusné, je to kruté. A to je vlastně to hlavní, co v tomhle případě dostanete. Nic víc, nic míň. Tenhle film si na nic nehraje a jede si podle svého, nečeká vás překvapení, jen krvavá jízda od začátku do konce.

 Hodně gory pinup.

„Pinup Dolls on Ice“ je filmem, který většinou nechcete vidět, je to film, který je ošklivý, ale z hlediska hororového žánru není až tak překvapivý. Jsou zde docela dobré masky a ta krev vypadá hodně reálně a je jí opravdu velmi mnoho, ale tak to úplně k dokonalosti nestačí. Nakonec lze ale film hodnotit celkem průměrně, protože jako slasher není úplně propadákem, ale stejně tak ani nevyniká.

 

Hodnocení: 50 %

Hororové filmy (slasher, gore, béčka)


Přidat komentář