Play Motel (1979)

60%
Italský erotický thriller, který se rád soustředí spíš na erotickou stránku.

Play Motel

Itálie, 1979, 90 minut

 

Režie: Mario Gariazzo

Scénář: Mario Gariazzo

Hrají:

Ray Lovelock (Roberto Vinci)

Anna Maria Rizzoli (Patrizia)

Mario Cutini (Willy)

Antonella Antinori (Anna De Marchis)

 

Rovnou se přiznám, že důvodem, proč jsem chtěl snímek „Play Motel“ vidět, byla Patrizia Webley. Tu jsem pro sebe objevil ve filmu Malabimba, ale chtěl jsem z ní vidět víc a právě erotický thriller, jak by se dal film zařadit, s názvem „Play Motel“, mi tohle měl poskytnout. A ano, z Patrizie Webley zde uvidíme skutečně hodně. A nejen z ní, protože té erotiky je zde dost.

 Patrizia Webley se stala mou oblíbenkyní.

Snímek „Play Motel“ má ústřední hudební melodii a píseň, která má stejné jméno a zazní ve filmu několikrát. V podstatě vždy, kdy se v motelu něco děje, kdy si muži, kteří sem přijíždějí, hrají se ženami, jak název filmu tak trochu naznačuje. Ta píseň je to, co vás bude provázet, co vás dovede chytnout pro další sledování. Já jsem se u té písně prostě bavil a čekal jsem, co přijde.

 Film je plný zajímavých scén.

I když jsem se na snímek díval kvůli Patrizii Webley, má zde tato herečka přece jen spíše epizodní roli, takže ji zase tak často neuvidíme. Má zde ale krásnou erotickou scénu, kde ukáže prostě všechno. A proto stálo za to n film kouknout. I další herečky zde ukáží dost a je krása na ně pohledět protože jsou ve své nahotě přirozené, i když jsou aranže scén celkem úchylné.

 A poloh.

Snímek stojí na to, že do motelu chodí zámožní muži, dělají zde prasárny a úchylárně, nějaké ty role play akcičky v posteli s pěknými ženami, což je pro někoho sice nepřístojné, ale skutečný problém je v tom, že ženy zde umírají. Kdo je vrahem a proč po nich jde? Záhadná úmrtí je potřeba vyšetřit, a tak nastupuje reportér a jeho přítelkyně, kteří se do toho pouštějí naplno.

 A převleků.

Nehodnotím snímek „Play Motel“ jako horor, ale hodnotím ho jako erotický film, protože tak opravdu funguje, jako horor příliš nefunguje, protože zde není dost napětí, není zde skutečné tajemno. Snímek „Play Motel“ se tváří jako giallo, ale na to není detektivní příběh dostatečně silný a není podaný dostatečně strhujícím způsobem, který by vás přiměl sledovat děj více než nahotu.

 

Hodnocení: 60 %

Hororové filmy (mučení, vrazi)


Přidat komentář