Playing with Dolls: Bloodlust (2016)

10%
Ani podruhé se nepovedlo hrát si s panenkami.

Playing with Dolls: Bloodlust

USA, 2016, 81 minut

 

Režie: Rene Perez

Scénář: Rene Perez

Hrají:

Richard Tyson (Scopophilio)

Karin Brauns (Stina)

Elonda Seawood (Nico)

Colin Bryant (Magnus)

 

Vážně jsem po zhlédnutí snímku „Playing with Dolls“ nečekal, že by jeho pokračování s poměrně krvavým názvem „Playing with Dolls: Bloodlust“ mohlo být lepší. Ale pak jsem zjistil, že je zde ještě film „Playing with Dolls: Havoc“, tak jsem si říkal, že třeba se Rene Perez trochu pochlapil a posunul sérii na jinou úroveň. Jak se ukázalo, to byla naprosto zcestná domněnka.

Ty jo, to ještě bude akční.

Příběh je v podstatě totožný jako u prvního filmu, akorát s tím rozdílem, že tentokrát jsou tu rovnou čtyři lidé, kteří mají strávit nějakou dobu v celkem pěkné chatě kdesi v lesích. Jsou čtyři, dvě ženy a dva muži. Na první pohled se má jednat o osoby, na něž se hezky kouká. Sem tam i něco ukážou. Tedy ženy. Bohužel mám problém s umělými ňadry, na něž jsem poslední dobou alergický.

Kamera už ho zase má.

Takže chlap celou dobu čeká, až se ženská odhalí, a když už k tomu dojde, zjistí, že to čekání bylo celkem na nic. Ale budiž, také je to film, na který budete chtít koukat kvůli snuffu anebo alespoň drsný scénám, jež by se zde měly objevit. Musím ale říct, že oproti prvnímu dílu zde není moc posun k něčemu lepšímu, zajímavějšímu, většinou zvládnou jen figuríny a masky, které jsou vidět zdálky.

Trochu sexy to musí být.

„Playing with Dolls: Bloodlust“ se nás snaží přesvědčit o tom, že je super sledovat čtyři nezajímavé postavy, jak bojují o život. I když slovo „bojovat“ je trochu silným výrazem. Holky prostě utíkají, chlapi končí většinou celkem brzy. Snímek „Playing with Dolls: Bloodlust“ by se pak měl dávat jako ukázka toho, proč je střih tak důležitý a proč je pomocí něho možné budovat atmosféru. Tady je naprosto špatný a jen to film ještě víc potápí.

A trochu gory taky.

Rene Perez se tady moc nepoučil a od filmu „Playing with Dolls“ se nikam neposunul. Jeho pokračování „Playing with Dolls: Bloodlust“ je jenom variací na stejné téma, variací, která se v ničem ani trochu nezlepšila, jen kopíruje již natočené a nemá v sobě ani kus originality. Je smutné, že když tohle tvůrce považuje za svoje dítě, nedá tomu ještě o trochu víc. Nedá se nic dělat, ale tohle je špatné.

 

Hodnocení: 10 %

 

Hororové filmy (slasher, survival, vrazi)


Přidat komentář