Playing with Dolls: Havoc (2017)

20%
Že zrovna z tohohle bude trilogie...

Playing with Dolls: Havoc

USA, 2017, 78 minut

 

Režie: Rene Perez

Scénář: Rene Perez

Hrají: Nicole Stark, Kyle Clarke, John Scuderi

 

Já vím, že je to možná malichernost, ale když se hned na začátku objeví dáma, u níž je i přes tričko vidět, že má umělá prsa, protože jsou prostě blbě udělaná, hned mě to dovede odradit. Mám rád přirozenost, nemůžu si pomoct, ale plastická chirurgie, pokud není pro účely skutečně nezbytné (nehody, následky nemocí, apod.) je nesmyslná. Její komerční verze ničí krásu.

A jde se...

Takl to jen takové povzdechnutí na začátek. Jak krásně by vypadala postava, kdyby ji hrála obdařená herečka s přírodními prsy. Musí se svléct, převléct se do šatů. Bylo by jedno, že neumí hrát, ta umělá kráska, která byla vybrána, to taky neumí.  Já bych si u té úvodní scény alespoň řekl: „To je fajn. I když to bude sračka, tvůrci nám alespoň převedli něco skutečně hezkého.“ To se nekonalo.

Nějaké překvapení?

Když se ale pak díváte i na zbytek filmu, uvědomíte si, že ta úvodní scéna vlastně byla tím nejlepším, co vám tvůrci nabídnou. Rene Perez došel ve své sérii „Playing with Dolls“ dokonce ke třetímu dílu, což se jeví skoro neuvěřitelné, protože každý film je neskutečně špatný. A je to škoda, protože vrah, i když má něco z Leatherface nebo vraha z „Hatchet“, je docela děsivý.

Tak aspoň jedna zajímavá scéna.

I když je ve filmu „Playing with Dolls: Havoc“ rozhodně dost prostoru pro to, aby se zde vraždilo, aby byly vraždy hnusné, nakonec se nic takového pořádně neděje a i v tomhle ohledu „Playing with Dolls: Havoc“ nudí. A v takovou chvíli už je horor podobného ražení skutečně tragický a vy ani nevíte, proč se na něj díváte, protože opravdu už nic dalšího nepřinese.

To teda bylo překvápko.

Americký snímek „Playing with Dolls: Havoc“ je třetím dílem ze série, ale nic to nemění na tom, že Rene Perez dl dokazuje, že v oblasti hororu je patlal. Líbil se mi od něj jediný film, a to „Death Kiss“. Bavil mě hlavně proto, že dobře funguje jako pocta filmům s Bronsonem, na které odkazuje. Jako hororový autor je Rene Perez velmi špatný a „Playing with Dolls: Havoc“ na tom nic nemění.

 

Hodnocení: 20 %

 

Hororové filmy (slasher, gore, vrazi)


Přidat komentář