Podpořte vydání českého hororu Hra na vraha

Společnost Ducháček Movies chystá vydání hororu "Hra na vraha". Vy sami můžete pomoct prostřednictvím podpory kampaně na Startovači.

Na předvánoční trh chystá filmová společnost Ducháček Movies vydání DVD s oběma díly hororové série „Hra na vraha“. První film měl premiéru již v roce 2001 a získal mezi fanoušky žánru určitý kultovní status. Druhý díl měl premiéru v roce letošním, ačkoliv byl natočen již v roce 2002. Aby bylo možné oba filmy vydat ve speciální sběratelstvé DVD edici, rozhodli se producenti vyzkoušet financování formou „crowdfundingu“.

Poster k prvnímu filmu.

DVD ve sběratelské edici vyjde v omezeném nákladu 500 kusů. Bude obsahovat oba díly slasher hororu „Hra na vraha“ plus bonusy v podobě několika krátkých filmů („Psychoanalýza“, „Marihuana“, aj.) z produkce společnosti Ducháček Movies. Finance na vydání DVD se producenti pokouší získat formou veřejné sbírky. Za tímto účelem založili projekt na webu Startovač.cz, který slouží právě pro účely získávání financí formou „crowdfundingu“. V této chvíli je vybraná více jak polovina částky.

Poster ke druhému dílu.

„Ještě nemáme vyhráno,“ říká producent a režisér obou snímků Pavel Žďárek. „Pevně ale věříme, že se nám podaří cílovou částku vybrat a DVD vyjde podle plánu.“

Ukázka z prvního filmu.

Pokud byste chtěli vydání podpořit, naleznete projekt na adrese: https://www.startovac.cz/projekty/hra-na-vraha-i-a-ii-vydani-hororu-na-dvd/ nebo se k němu dostanete přes webové stránky společnosti: www.duchacek.com

Ukázka z druhého filmu.

Za svůj příspěvek získáte DVD s oběma filmy a soundtrack. Při větší finanční podpoře můžete získat i roli v připravovaném třetím díle hororové série. „Je na čase, aby Jan Novák – což je náš filmový zabiják – navštívil také lidi u nich doma. To nám právě umožní vydání filmů na DVD. Předem děkujeme každému za jakoukoliv podporu,“ dodává Pavel Žďárek.

Trailer na 1. díl:

Trailer na 2. díl:

Soutěže, akce, zajímavosti (slasher, béčka)


Přidat komentář