Potent Media's Sugar Skull Girls (2016)

20%
Název divný a pod ním se nic objevného neskrývá.

Potent Media's Sugar Skull Girls

USA, 2016, 70 minut

 

Režie: Christian Grillo

Scénář: Christian Grillo

Hrají:

Leslie Easterbrook (Azreal)

Michael Berryman (Hobbs)

Addy Miller (Luna)

John Amplas (Demetrius)

 

Rovnou se přiznám, že jediný důvod, proč jsem se chtěl na snímek „Potent Media's Sugar Skull Girls“ podívat, byla Leslie Easterbrook v titulcích. Přece jen jsem chtěl vidět, jak tahle hvězda „Policejní akademie“ zestárla, jak aktuálně vypadá, jestli je pořád taková dominantní kost. A co si budeme povídat, už to není ono, však jí letos také bude sedmdesát, ale stárne hezky.

Holky z ňáký školky.

Druhé jméno, které mě v případě snímku „Potent Media's Sugar Skull Girls“ zajímalo, bylo Michael Berryman, ale ten nám zestárnul dost, navíc tu má roli celkem stupidní, namaskování mu vůbec nesedne. Ale tohle není film, kde by tihle dva měli hrát prim, tohle je film, kde jde především o děti, které tu jsou v hlavní roli. Ano, už to samo o sobě trochu evokuje, o čem snímek bude.

Leslie na plac!

Film „Potent Media's Sugar Skull Girls“ totiž není pojat jako horor, ale spíše jako takové komediální fantasy, kde se děti snaží přemoct zlou čarodějnici. Tedy v tomhle případě to jsou tři malé čarodějky, které se za pomoci jedné normální holky snaží přemoct dospělou čarodějku, která je chce hezky zpátky ve své moci. Je to vážně pojaté jako pohádka, navíc taková ta pitomě moderní.

Zlá čarodějnice.

Ve snímku „Potent Media's Sugar Skull Girls“ prostě nesmíte hledat hororové prvky. Je to natočené spíše pro děti, je zde hodně přehrávání, tajtrlíkování, snahy o vtip, která rozhodně nepadne vždy na úrodnou půdu, pokud vůbec někdy. Leslie a Michael jsou jen známější jména, která se zde objeví, jejich role jsou celkem tragické a bohužel není moc o co stát. Ale tohle nemělo moc velký potenciál.

Příšerné zaříkávání.

Americký young adult fantasy komedie, jak by se dal snímek „Potent Media's Sugar Skull Girls“ asi nejlépe kategorizovat, prostě není nic, co byste chtěli vidět dvakrát, možná ani jednou ne. Příběh je jednoduchý, v kreslených i hraných seriálech pro děti je takových spousta. Proč je tenhle film zařazen do kategorie hororu, to se přiznám, že nemám vůbec ponětí.

 

Hodnocení: 20 %

 

Hororové filmy (satan)


Přidat komentář