She Wolf Rising (2016)

50%
Blbost, která se mi vlastně líbila.

She Wolf Rising

USA, 2016, 91 minut

 

Režie: Marc Leland

Scénář: Marc Leland

Hrají:

Tiffany Shepis (Gina Skylar)

Debbie Rochon (Portia)

Timothy Mandala (Jake Bubar)

Ruby Larocca (Lace / Lillian)

 

Když si tenhle snímek pustíte, budete mít jednoduše pocit, že je to jen levná slátanina, kde nejsou moc dobří herci a kde nejde moc o to, aby se hrálo na kvalitu. Ale pokud dáte filmu šanci, je zde pravděpodobnost, sice hodně malá, ale existuje, že by vás to mohlo bavit a že si snímek až do konce užijete. Stačí jen nemít příliš velká očekávání a fandit béčkovým filmům, takže jim sem tam něco odpustíte.

 Prsa pěkná.

Příběh se točí kolem natáčení béčkových hororových filmů. Gina Skylar (Tiffany Shepis) je hvězda takových filmů a právě jeden dokončila. Sama jej považuje za jeden ze svých nejlepších anebo rovnou nejlepší. Problém je, že byl snímek ukraden. Gina neudělá nic jiného, než že kontaktuje Jaka Bubara, svého nejvěrnějšího fanouška, který by jí měl pomoct ukradený snímek najít.

 Ten výraz.

Gina o sobě hovoří jako o „scream queen“, tedy o herečce, která hraje v hororových filmech především proto, aby si zde mohla pořádně zakřičet. Jenže pak se zde ještě hovoří o pravé scream queen, což je něco jako legendární bytost. Tohle se ale dozvíme postupně přes Jakovo vyprávění, které sděluje svému kamarádovi. Mezi sebou mají celkem dobré konfrontace. Jasně, herecky jsou celkem špatní, ale i z jejich úst ty vtipy fungují.

 Ten výraz.

Snímek je pak ještě o něco překombinovanější než se na první pohled tváří, což mu rozhodně nepřidává. Když už nic jiného, je zde v závěru alespoň celkem dobrá akční, erotická a ujetá sekvence, která na první pohled vůbec nefunguje, ale když jí dáte šanci, tak si ji můžete i užít. Je to tak trochu parodie na hororový žánr a vlastně i místy funguje. Asi jsem omezil svoje nároky, nebo co.

 Zlá, nebo zmlácená?

Snímek „She Wolf Rising“ si dle mého názoru zaslouží mírně vyšší hodnocení, alespoň ten průměr, protože je to po delší době nějaký opravdu nízkorozpočtový snímek, který se tváří celkem špatně, ale snaží se diváka pobavit a nabídnout mu to, co od béčkových filmů čeká. A to se sem tam povedlo. V tomhle případě mi to stačilo a já jsem si snímek docela užil. Nic velkého, ale fajn.

 

Hodnocení: 50 %

Hororové filmy (vlkodlaci, béčka)


Přidat komentář