Sorority Slaughterhouse (2016)

15%
Jedna loutka, s kterou mohla být sranda.

Sorority Slaughterhouse

USA, 2016, 85 minut

 

Režie: David DeCoteau

Scénář: David DeCoteau a Rolfe Kanefsky

Hrají:

Eric Roberts (Dean Whitman)

Jessica Morris (Allie)

Jean Louise O'Sullivan (Fawn)

Anthony Caravella (Marcus)

 

Asi nemá cenu očekávat, že se Eric Roberts objeví v něčem mimořádném, hlavně v momentě, kdy se takový film jmenuje „Sorority Slaughterhouse“. Má za sebou dobré filmy, nebo dobré vedlejší role ve skvělých filmech, ale přece jen se více zaměřuje na levnou, béčkovou produkci, někdy i filmy, které jsou v kvalitě ještě níž, a dá se na ně koukat jen ve chvíli, kdy jste skutečně velký fanda braku.

 S takovou loutkou by si jeden hrát neměl.

S Ericem Robertsem, podobně jako s jinými herci z tohoto ranku (například Danny Trejo nebo Vinnie Jones) je někdy ten problém, že se objevují na plakátě, jsou v titulcích první, ale pak je tam uvidíte asi tak pět minut, a to jsem ještě optimistický. Se snímkem „Sorority Slaughterhouse“ je to velmi podobné. Eric je hned v první scéně, kde si po chvíli vystřelí mozek z hlavy.

 Maximální nahota, kterou uvidíte.

Omlouvám se za spoiler, ale ono se to tak nějak dalo čekat. Eric nám ale z dění úplně nemizí, protože slyšíme celou dobu jeho hlas. Když si vystřelil mozek z hlavy, nebo když ne mozek, tak alespoň trochu krve, zrovna si povídal s loutkou klauna. Ano, tady máme hlavní postavu. Malou, děsivou loutku, která umí mluvit a má v sobě uvězněnou duši právě se zabivšího Deana Whitmana (Roberts).

 Tady jde o krk.

Následuje už film jen o tom, jak se malá loutka dostane do jednoho domu, kde žije vysokoškolské sesterstvo, takže zde půjde o kočičky. Jenže snímek je tak impotentní, že při vraždě ve vaně je vidět, že na sobě herečka má plavky. To už se rovnou mohli tvůrci na jakoukoli nahotu vykašlat, myslím ve smyslu scén, kde by nahota být mohla. Stejně tak dobře by ji mohli zabít oblečenou v posteli.

 Tohle nebude přítel na telefonu.

Film „Sorority Slaughterhouse“ je prostě nudný, a i když má celkem fajn nápad – loutka vždy dovede vyděsit, i když v tomhle případě to není nijak originální – tak provedení je prostě tragédie a člověk si říká, jestli to tvůrci mysleli vážně, anebo je to jen něco, co mělo diváka pobavit, ale vůbec se to nepovedlo. Nuda, plky, nuda, nenahé holky, a zase jen nuda. Ani vraždění to moc nezachraňuje.

 

Hodnocení: 15 %

Hororové filmy (béčka, vrazi)


Přidat komentář