Soutěž o 2x DVD filmu Chraň nás od zlého

Díky společnosti Bontonfilm vám můžeme přinést další soutěž, tentokrát o DVD nového filmu Scotta Derricksona.

Pravidla soutěže jsou jednoduchá: Do komentáře k tomuto článku, na náš Facebook anebo na e-mail [email protected] zašlete odpověď na jednoduchou otázku: Jaký horor z posledních pěti let vás skutečně zaujal? (A případně uveďte kontakt, abychom se vám mohli kvůli výhře ozvat.)

Vylosování soutěže bude 8. 3. 2015 a dva vylosovaní z těch, kteří zaslali odpověď, získají DVD s filme "Chraň nád od zlého".

Odměny pro soutěžící poskytla společnost Bontonfilm, u které můžete nejen "Chraň nád od zlého", ale i další horory zakoupit.

Anotace snímku "Chraň nás od zlého": Newyorský policista Ralph Sarchie (Eric Bana) se pouští do vyšetřování série bizarních, drastických a nevysvětlitelných zločinů. Když odhalí, co za hroznými událostmi stojí, musí spojit své síly s nekonvenčním knězem (Edgar Ramírez), který má zkušenosti s vymítáním ďábla, aby spolu svedli souboj s posedlostí, jež pomalu ovládá celé město. Film nabitý napětím a hrůzou vznikl na motivy knihy, která detailně popisuje Sarchieho skutečné.

Několik obrázků z filmu:

Má hezký vztah se zdí.

Na víru se dá přejít kdykoli...

Tetování na obličeji není úplná novinka.

Takhle by holení nemělo dopadnout.

Vaše komentáře

eraserhead
U mě v tomhle ohledu jednoznačně vede mexický Ahí va el diablo (2012), ten mě svou atmosfrou rozsekal na malinkaté kousíčky.
eraserhead 23.02.2015 09:12:23 Reagovat Přidat nový komentář
BeeSee
krátkometrážní Fool´s day a australský The Babadook
BeeSee 23.02.2015 09:37:45 Reagovat Přidat nový komentář
Eliška Safira Eywindra Drongová
Díky tomuto webu jsem si dost rozšířila obzory v oblasti filmové tvorby tohoto žánru, nejvíc mě pak , z těch novějších děl, zaujal Babadook díky svému příběhu i zpracování.
Soutěže, akce, zajímavosti (satan)


Číst komentáře