SOUTĚŽ o 4 DVD filmu Grace

Blíží se Vánoce, a tak jsme rádi, že vás ve spolupráci s Bontonfilmem můžeme trochu obdarovat.

Pravidla soutěže jsou jednoduchá: Do komentáře k tomuto článku, na náš Facebook anebo na e-mail [email protected] zašlete odpověď na jednoduchou otázku: Proč se rádi díváte na horory? (A případně uveďte kontakt, abychom se vám mohli kvůli výhře ozvat.)

Vylosování soutěže bude 18. 12. 2014 a čtyři vylosovaní z těch, kteří zaslali odpověď, získají jedno DVD s filmem "Grace".

Odměny pro soutěžící poskytla sopolečnost Bontonfilm, u které můžete nejen "Grace", ale i další horory zakoupit.

Anotace snímku "Grace": "Grace" je příběh vyprávěný úplně novým způsobem – očima dívky posedlé ďáblem. Alexia Fast ("Jack Reacher: Poslední výstřel") se představuje v roli Grace: naivní, půvabné a nevinné čerstvé vysokoškolačky, která si zvyká na nové prostředí i na svou novou spolubydlící. Když se ale jejího těla zmocní temné síly a rozpoutají chaos, Grace se ocitá zpátky v mrazivé náruči přísné babičky (Lin Shaye) a neúprosných pravidel církve. I tady ji ale pronásledují vzpomínky na děsivou smrt matky a hluboce zakořeněné destruktivní touhy. Je jí jasné, že démony ve svém těle musí zastavit dřív, než bude pozdě.

Několik obrázků z filmu:

Ten pohled...

Trochu přetáhla.

I svatý muž se jí bojí.

Babička je neoblomná.

Vaše komentáře

eraserhead
Protože mnohdy vypovídají o lidech více než jakýkoliv jiný žánr.
eraserhead 04.12.2014 23:06:44 Reagovat Přidat nový komentář
BeeSee
Protože strach je přirozený lidský pocit a raději se budu "strachovat" u filmů než v rálném životě. To neznamná, že dobrý filmový horor nemůže vyvolat obojí... A pokud se na horor dívate s partnerkou, tak víte, že kdo se bojí, ten se tiskne, což nemusí být vždy na škodu :)
BeeSee 05.12.2014 10:40:31 Reagovat Přidat nový komentář
matousek92
Protože je to adrenalin! Někdo považuje za adrenalin skok padákem, já považuji za adrenalin bání se u filmu (knihy) s cílem nepos*at se.
matousek92 17.12.2014 12:15:35 Reagovat Přidat nový komentář
Fiona 007
Koukám na horory jenom na doporučení, ale mám ráda při sledování hororů takové to mrazení. Většinou se leknu všude, kde to autor zamýšlel a někdy to dojde tak daleko, že ječím hrůzou v kině:-)
Fiona 007 19.12.2014 09:45:58 Reagovat Přidat nový komentář
Soutěže, akce, zajímavosti (satan)


Číst komentáře