Supernatural: 12. sezóna

75%
A s dvanáctou sezónou série stále stoupá.

Supernatural: 12. sezóna

23 dílů, 2016-2017

 

Tvůrce: Eric Kripke

Hlavní postavy:

Jared Paladecki (Sam Winchester)

Jensen Ackles (Dean Winchester)

 

Pokud jsem si myslel, že končí jedenáctá sezóna trochu divně, je otázkou co si myslet o tom, jak skončila sezóna dvanáctá, kterou rozhodně považuji po dlouhé době za tu nejlepší, a to i po tom, co se na scéně objevila nová, nečekaná postava. Ale to už jsme viděli na konci jedenácté sezóny, kde bylo její zjevení se hodně velkým překvapením. Ale stálo rozhodně za to.

 Pořád tak vážní!

Bratři získávají do práce novou motivaci a mohou se dovědět ještě více o své minulosti a o svém původu. Kromě toho se ale musejí vyrovnávat s dalšími nečekanými událostmi. Především se pak jedná o skupinu Men of Letters, která rozhodně není jen nějakou mrtvou organizací, jež pátrá po událostech a stvořeních, jež sami Winchesterovci sledují celou svou kariéru.

 Čí dítě asi nosí?

Britská skupina Men of Leters rozhodně nevypadá na milé lidi, hlavně proto že se jim nelíbí, jak Winchesterovci postupují. Ale vidí v jejich jednání sílu a efektivitu, a tak je chtějí dostat na svou stranu, což moc nevychází, protože Dean je jednoznačně proti. Jenže Sam má motivaci, která je nakonec přivede k tomu, že pro Men of Letters pracují, i když o tom Dean neví.

 Pořád spolu!

Skoro by se zdálo, že dění okolo Men of Letters bude tím hlavním, kolem čehož se bude celá série točit, ale ono se toho mnohem víc a finále překvapí v tom, kam až je seriál schopen zajít a co všechno se ještě může stát. Na jednu stranu si říkám, jestli to už není moc, na stranu druhou si zase říkám, že by díky tomu mohla být třináctá sezóna docela zajímavá. Jsem na ni hodně zvědavý.

 Hele, kdo se vrátil!

Musím uznat, že s jedenáctou a dvanáctou sezónou šla série "Lovci duchů" zase docela nahoru. Krása je v tom, že se zde bratři už zbytečně nesnaží umřít, vystupují zde nové postavy a dokonce se vracejí i ty, které byste možná nečekali. Jasně, poslední díl série mi přišel hodně přitažený za vlasy, ale jsou docela zvědavý na to, jaké budou následky a co nabídne třináctá série. Mohlo by to být ještě hodně zajímavé.

 

Hodnocení: 75 %

Hororové filmy (duchové, příšery, komedie, mysteriózní)


Přidat komentář