Talon Falls (2017)

30%
Z nudy je nejlepší padnout na bandu vidláků.

Talon Falls

USA, 2017, 75 minut

 

Režie: Joshua Shreve

Scénář: Joshua Shreve

Hrají:

Brad Bell

Fred Biggs

Lonnie Bloomburg

Matthew Bozone

 

To si tak někdo chtěl natočit svoje torture porn, a tak si sedl a napsal scénář, který e podobá desítce jiných, podobných filmů, ať už z žánru torture porn anebo z čistého slasheru. Tím někým byl Joshua Shreve a film, který natočil, dostal pojmenování „Talon Falls“, což možná zní trochu tajemně, ale v konečném důsledku na tom nic až tak zajímavého není. A toho málo zajímavého je více.

A už si ho podá.

Talon Falls je místo, kde kdysi fungoval dům hrůzy. Prostě místo, kde se zastavil čas, protože lidé odešli, turisté o místo ztratili zájem, a tak se tu nic moc nedělo už nějakou dobu. Alespoň na první pohled. Jenže mladí, lidé na cestě – jak jinak – zjišťují, že Talon Falls až tak mrtvé místo není. Tedy... toho mrtvého je tu dost, ale ještě předtím to trochu bojuje o to nejcennější – vlastní život.

Tady se dveře netrhnou.

Skupina mladých se vydává na cestu do Kentucky a cestou se zaseknou v jakémsi prdelákově, kde jim někdo – čirou náhodou, jak jinak – doporučí, že by možná bylo cool se podívat do Talon Falls. Co udělají? Samozřejmě, že se tam vydají. Možná jen pro ten urbex, který by tam mohli zažít, protože dům hrůzy Talon Falls opravdu vypadá jako dávno opuštěné místo. Ale jsou tu magoři.

Já chci ven!

Co jsou tihle magoři zač? Jednoduše týpci, co se vyžívají v tom, když mohou někoho mučit. A tak čekají na lidi, kteří se zde objeví. Ono jich asi nebude moc za rok, ale zrovna jsme narazili na skupinku důvěřivců, která se na místo vydala. A tak je jasné, že se bude umírat, bude to i trochu krvavé a nakonec třeba budeme i doufat, že někdo přežije. Hlavně my jako diváci.

To nebude místo pro křehkou dívku.

Americký horor „Talon Falls“ je nepříliš vyčnívající filmem v oblasti torture porn. Prostě jen další skupina vidláků, která ujíždí na tom, že si podává městské floutky. A to je všechno. Nic víc tu nenajdete. Co si budeme povídat, je to docela ohrané a ani po stránce exploatace to není nic převratného. Spíše se zde křičí, hodně se zde běhá, i když je stejně jasné, že odsud není úniku.

 

Hodnocení: 30 %

 

Hororové filmy (slasher, mučení, vrazi)


Přidat komentář