Texaský masakr motorovou pilou 3D (2013)

20%
Ne, tahle verze se prostě nepovedla.

Texaský masakr motorovou pilou 3D

Texas Chainsaw 3D

USA, 2013, 92 minut

 

Režie: John Luessenhop

Scénář: Stephen Susco, Adam Marcus a Debra Sullivan podle postav Kima Henkela a Toba Hoopera

Hrají:

Alexandra Daddario (Heather Miller)

Dan Yeager (Leatherface)

Trey Songz (Ryan)

Scott Eastwood (Carl)

 

„Texaský masakr motorovou pilou 3D“? Jako fakt ve 3D? Nějak nevím, co by na tom ve 3D bylo tak super, protože vizuálně zde není nic zajímavého, kromě toho, že je zde Alexandra Daddario. Tu si však vychutnám i ve 2D provedení, protože je na ni prostě krása pohledět. Snímek jsem tedy ve 3D neviděl, na druhou stranu nemyslím, že jsem o něco přišel, stejně jako není škoda, že jsem snímek vynechal v kině.

 Rodinná sbírka.

Hned na začátku máme scénu, která se vrací k událostem, jichž jsme byli svědky, ať už v původním Hooperově filmu, k němuž se 3D verze vrací, anebo v remaku z roku 2003. jsme u domu, kde žila Leatherfacova rodina. Je zde šerif, který chce všechny zatknout. To jako sám? Jo, opravdu! Ale přijede místní domobrana, která se rozhodne, že bude Sawyerovi lynčovat. A už letí první molotov.

 Gatě si natáhl rychle...

My se přesouváme do současnosti, kde sledujeme Heather (Alexandra Daddario), která se má seznámit s nepříjemnou skutečností – není dcerou rodičů, o kterých si myslela, že jsou pokrevní. A tak spolu s kamarády, což je banda kokotů, jede zjistit, jak se to vlastně má s jejími rodinnými pouty. Asi není náhodou, že se ocitnou právě v domě, kde došlo k vyvraždění rodiny Sawyerových.

 Rodinné sídlo.

Pak už následuje to, co čekáte. Letherface se ohání nejen motorovou pilou, ale i kladivem a my spolu s ním máme zjistit, jaká je vlastně pravda a jaké jsou zde rodinné vztahy. Asi je vám celkem jasné, jak to dopadne, na to nemusíte být moc velcí koumáci. I přes svou značnou nelogičnost je snímek průhledný a není zde nic, co by vás překvapilo. Snad jen ta přehnaná snaha zabít už tak blbou zápletku.

 Leatherface.

Snímek „Texaský masakr motorovou pilou 3D“ má za mě 15 % proto, že se zde objevuje Alexandra Daddario, která má jedny z nejkrásnějších prsou, jaká jsem kdy viděl, a tady z nich ukáže v jedné scéně celkem dost, kromě toho je celkově kočka, a 5 % za Scotta Eastwooda, kterého mám prostě rád, protože je syn svého otce, i když role dostává zatím blbé. A že by tenhle snímek děsil? Tak to ani omylem!

 

Hodnocení: 20 %

Hororové filmy (slasher, vrazi)


Přidat komentář