The Brides of Sodom (2013)

5%
Jsou dějové filmy, u kterých nevím, co chtěli autoři říct. Tohle je jeden z nich.

The Brides of Sodom

USA, 2013, 119 minut

 

Režie: Creep Creepersin

Scénář: Creep Creepersin

Hrají:

Domiziano Arcangeli (Samuel)

Greg Duke (Eros)

Rachel Zeskind (Persephone)

Dylan Vox (Dyonisus)

 

Tak tohle opravdu ne. Kromě toho, že film „The Brides of Sodom“ je jako horor klasifikován skutečně omylem, je to jedna z nejhorších věcí, co jsem za poslední dobu viděl. No, co si budeme povídat, je to jedna z nejhorších věcí, jaké jsem kdy viděl. Tohle je přesně ten typ snímku, který podle mě nemá smysl natáčet, protože opravdu nic nepřinášejí. Silikonová prsa? Opravdu? Tohle nás má odbourat?!

 Snad nedojde na mučení!

„The Brides of Sodom“ je film, který se odehrává v jakési budoucnosti, kde vládnou upíři, kteří mají řecká jména a nosí jen bederní roušky, nebo prostě něco na koulích. Ženy jsou na tom obdobně, ani apokalypsa nezabránila tomu, aby si do ňader rvaly silikony. A tak celý film koukáte na muže a ženy do půl těla nahé, což je očividně prvek, který by vás měl strhnout a vtáhnout do děje. Nebo tak něco. Samozřejmě, nic takového se neděje a ani jako soft porno tenhle film nefunguje.

 Všechny postavy jsou... nezajímavé.

Ve filmu jde o to, že se jeden zlý upír, který jako by vypadl z „Buffy“, zamiluje do obyčejného člověka Samuela. Jenže v jeho lásce mu brání další upíři a taky skutečnost, že je sám upír celkem pořádné hovado a pro smrt nejde daleko. Samuel se tak ocitá v mlýnských kamenech, trochu si užije, užijí si i jiní ve všech možných párech, převažuje styk homosexuální, i když o styku se asi ani moc mluvit nedá.

 Když máš hlad...

Hororový je snímek proto, že je zde pár scén, v kterých opravdu teče krev a jsou trikově celkem snesitelné a dobře provedené. Jinak je to ale neskutečně otravný film, na který vás bolí se dívat. Je to tak utahané, tak trapné a tak nudné, že se to prostě nedá. Jsou zde momenty, kdy chcete křičet, anebo to rovnou vypnete, protože je to urážka vkusu a je jedno, jestli smýšlíte heterosexuálně nebo homosexuálně.

 Ono to snad bude i nebezpečné.

„The Brides of Sodom“ je špatný film a nevidím žádný smysl v tom, proč byl natočen. Natož pak smysl v tom, proč na něj koukat. Není zde nic, co by se mi mělo líbit, a to jsem ten typ, co má rád velká prsa. Ne, tohle je hnusný film, který není ani trochu sexy, není ani trochu hororový a nemá v podstatě žádný příběh, kterým by vás mohl uchvátit. Na tohle se prostě nedívejte. Silikony uvidíte i jinde. Ještě rád jsem si vzpomněl na „Twilight“, který mě popravdě bavil více.

 

Hodnocení: 5 %

Hororové filmy (upíři, béčka)


Přidat komentář