The Last House (2015)

5%
Co se v tom posledním domě dělo? Popravdě by vás to ani nemuselo zajímat...

The Last House

USA, 2015, 91 minut

 

Režie: Sean Cain

Scénář: Wes Laurie

Hrají:

Joanna Angel (Candy)

Ezra Buzzington (Hate)

Jack Forcinito (Sonny)

Ricardo Gray (Cleb)

 

Jason Mewes není zrovna herec první třídy, ale stejně jsem docela zvědavý na každý film, kde se objeví. Sám si je svého postavení vědom, o čemž svědčí i snímek „Madness in the Method“, kde si zahrál hlavní roli a sám film zrežíroval. Bohužel film „The Last House“ je ukázkou toho, že si vybírá skutečně špatné kousky. A jeho přítomnost na tom nic nezmění. I když se musí nechat, že vzhledem ke zbytku osazenstva alespoň hraje.

Mám tak tlustý prsty...

Jason Mewes si zahrál chlápka, Neda, který měl přítelkyni, jež náhle zmizela. On se po ní vydává pátrat, a to především proto, aby ji zachránil, neboť se dostala do spárů satanského spolku, nebo něčeho takového. Skoro by se mohlo zdát, že to zavání zajímavým satanským hororem, ale tohle je mýlka, nic takového zde vlastně nenajdete. Hororového zde skoro nic není.

Tak budeš mluvit?

Jakmile budete film „The Last House“ chvíli sledovat, budete mít pocit, že e díváte na něco, co mohlo být lehce sadistickým softcore pornem. Když sledujete ještě chvíli, uvědomíte si, že tohle není ani softcore, protože všichni jsou zde neustále oblečení. Co si budeme povídat, i od softcore porna tak nějak čekáte, že uvidíte alespoň něco. Tady překvapivě neuvidíte nic, kromě spodního prádla. No dobře, něco malinko jho. Ale jen malinko.

Pěknej klobouk.

Ale dobře, jde také o to, aby Ned našel svou přítelkyni. Proč u toho musíme ale sledovat něco, co se tváří jako rádoby sadistické hrátky, kde vlastně stačí jen to, aby se chlap blbě tvářil a holka ležela v posteli s provazy na rukou? Sakra, pokud už chci natočit něco drsnějšího, tak tam musí něco drsnějšího být a ne že si to má divák všechno jenom domýšlet. Ale právě takový „The Last House“ je.

Pěknej výstřih.

Americký snímek „The Last House“ je ukázkou toho, co by nemělo být řazeno do hororového ranku. Jasně, je zde trocha násilí, je zde nějaký divný spolek, ale to ještě neznamená, že tohle bude něco, co bude skutečně hororové. Je to spíše takové lehké drama, kde ale ani těch dramatických momentů moc není, protože „The Last House“ jede v jedné rovině a nijak moc se jeho rytmus nemění.

 

Hodnocení: 5 %

 

Hororové filmy (mučení, vrazi, satan)


Přidat komentář